2752
2734
عنوان

میدونم کسی نمیخونه دلی مینویسم

86 بازدید | 8 پست

شب بی دلیل و پر دلیل دراز کشیدم 

از بس ذهنم پر بود حتی حواسم پرت نمیشد 

به گفته مشاور اظطراب زیاد ،کمی افسردگی و وسواس فکری دارم 

نمیتونیتم با کسی حرف بزنم چون درک نمی‌شدم نمیتونستم گریه کنم چون مامانم طاقت دیدن اشک هامو نداشت 

ی برگه توی دفتر بود نوشتم نوشتم 

اولش خوش خط رفته رفته بد خط یهویی خط خطی ...

بعدش اینستا فضای مجازی الان حس آروم تری دارم 

دوست دارم که روی سلامت خودم کار کنم مژمعنم ک میتونم اما خوب ی کوچولو زمان میخام  امیدوارم که زودتر خوب شم 

اما ی چیزو فهمیدم اینگه افسردگی ی چیز عجیبه ی حس خیلی بد اگر کسی مبتلا هست از اطرافیان کمکش کنین البته من افسرده نیستم خداروشکر 

یکن شلوغی ذهنم آروم شد میتونم بخوابم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
منم از تو بدترم فقط تو نیستی

تنها حس خوبش ابنه تنها نیستم 

یعنی کلی آدم هست که درکت میکنه

وقتایی که حالت بده چیکار میکنی؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تنها حس خوبش ابنه تنها نیستم  یعنی کلی آدم هست که درکت میکنه وقتایی که حالت بده چیکار میکنی؟

من ۱۸ سالمه حالم خیلی بد بود کسی درکم نمیکرد یواشکی اقدام به خودکشی زیادی داشتم ولی الان دوماه ویزیت انلاین گرفتم فهمیدم دوقطبی ولی خانوادم در جریان این موضوع نیستت و من روزی ۷ قرص میخورم یواشکی واین خیل بره

2731
من ۱۸ سالمه حالم خیلی بد بود کسی درکم نمیکرد یواشکی اقدام به خودکشی زیادی داشتم ولی الان دوماه ویزیت ...

قرص های دکتر؟یا سر خود؟

یکی از اشناهامون دو قطبی یود ولی داروهاش رو خورد حالش خوب شده بچه داره و ظاهرا خوشبخته 

نگران نباش 

قرص های دکتر؟یا سر خود؟ یکی از اشناهامون دو قطبی یود ولی داروهاش رو خورد حالش خوب شده بچه داره و ظا ...

نه دکتر نوشت سر خود که نمیدن اصلا ولی خب بهتره حالم ولی چون نمیدوننن خانوادم و درک ندارن ناراحتم

خب چرا قرص نمیخوری. منم این مشکلات رو داشتم با قرص درمان شد

ی حلسه مشاوره رفتم میخام ادامه بدم هرچی گفت انجام میدم 

ولی مسعله  یکم مالیشه...

البته بی ذلیل نیست بخاطر شرایط خانوادگی هم هست ولی خوب تصمیم گرفتم خودم رو درمان کنم اما نمیدونم چیکار کنم 

برم روانپزشک ،مشاور ،یا کار دیگه ای 

ی حلسه مشاوره رفتم میخام ادامه بدم هرچی گفت انجام میدم  ولی مسعله  یکم مالیشه... البته ب ...

مشاور واسه افسردگی به درد نمیخوره. برو روانپزشک. با قرص خوب میشی

مگر چند بار به دنیا آمده ایم/که این همه میمیریم؟