2733
2734
عنوان

دوستان ۸ تومن پول توجیبی زیاده یا کم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر می‌کنی تو ماه برای خرید و تفریح و....چه قدر پول لازم که بتونی خوشحال باشی؟

اگه هر ماه بدون تلاش انقدر بهم میدادن لبخند از روی لبم محو نمیشد که:)

همینقدر هم کافیه به نظرم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
الان نمیشه یعنی مال منم چند ماه پیشو نمیبینن

اونایی که نوشته دسترسی امکان پذیر نیست، کاربریشون چند ماه قبل ترکیده. قانون قبل نی نی سایت اینجوری بود. الان اگه لغو کاربری بشه تمام پست و تاپیکها باقی میمونه. هیچ راهی نداره دیگه 

خداوند به من نزدیکترین است
و همیشه حامی من
بیشتر میدن بیشتر بگیر بستگی داره به اینکه چقدر می خوای بدی کافه لا قهوه۵۰ تومنی داریم با قهوه۲۵۰ ه ...

مشکلم همینه دیگه اونجوری که میخوام خرید کنم ماهی ده تومنم کمه ولی از طرفی میگم خب همیشه که اینجوری نیست یه ست نایک میخواستم گفت هشتومن فک کردم هردوش باهمه گفت نه فقط لگ  کتونی نایک آف خورده نه تومن حتی اگر هفته ای یه بار فقط کافه برم یا یه رستوران درست حسابی میشه ۵۰۰ آرایشگاه که واقعا دستم نیست الان میخوام باشگاه انقلاب ثبت نام کنم من میگم ورودیش یک و پونصد اما دوستم میگه سه تومن شده جرعت نکردم زنگ بزنم بپرسم🤣خب آخه این جوری بخوام خرج کنم ده تومنم کم میاد😔تاز ده تومن عمرا بدن چون در توانشون نیست خب 

مشکلم همینه دیگه اونجوری که میخوام خرید کنم ماهی ده تومنم کمه ولی از طرفی میگم خب همیشه که اینجوری ن ...

والا عشقم پول هر چقدر هم  باشه راه واسه خرج کردنش هست

هرچی بیشتر بهتر😁

تازه اونم تو این تورم

والا بعضی ها حقوق ۳۰ روزشون اینقدره تازه ۳ شیفت مربوط ب ۴۰۲ میشه الان معلوم نیست چقدر اضافه کنن

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
2706