2733
2734
عنوان

بابام منو جلوی شوهرم دعوا کرد

345 بازدید | 17 پست

بچه ها اینا شریکن بعد خیلی شده بحث بینشون پیش اومده 

امشبم پیش اومده بود 

بعد بابام یه تلفن زنگ زده بود حرف میزد زده بود بلندگو اصلأ ربطی به شراکت اینا نداشت 

من داشتم از شوهرم یه سوال میپرسیدم یهو بابام جلوش داد زد گفت برو اونور ببینم انقدر محکم داد زد با خشم 

اصلأ ربطی نداشت اون اینطوری گفت 

انقد اعصابم خورده شوهرم با بابام شریک شد شوهرم بنده خدا کل هزینه هارو میده به بابام کمک می‌کنه کلا خودش میرع دنبال وسایل های شراکت 

کاش نمیذاشتم شریک بشیم اینطوری مشکل پیش نمیومد 

انقد ضایع شدم بابام دعوا کرد. این اولین بارش نیست دوران مجردیم خیلی کتکم میزد 

اما بابای شوهرم انقدر خوبه 

باورتون میشه من با بابام حرف میزنم هم راحت نیستم هم استرس دارم اما با پدر شوهرم اونطوری نیستم؟

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق داری   ادمو خورد میکنن اینا دوسداری اون لحظه زاااربزنی

دقیقا 

خیلی ضایع شدم 

اونوقت شوهرم این اجازه رو به خودش میده منو دعوا کنه .البته اجازه داده به خودش

منم با بابام اصلا راحت نیستم خیلی فوش میده حتی اگه یه روز فوشم نده تیکه رو میندازه هیچوقت روزش شب نمیشه اگه اینکارارا نکنه بعد که بهشون میگم میگن چی برات کم گذاشتیم

دقیقا  خیلی ضایع شدم  اونوقت شوهرم این اجازه رو به خودش میده منو دعوا کنه .البته اجازه د ...

اره ادم ازاین بدش میاد ک جلو کسی اینجوری میکنن  وگرنه خودت تنها باشی میگی زدمم عیبی نداره . ب اندازه کافی زبونشون دراز هس این شوهرا... ب مامانت بگو باهاش صحبت کنه  بگه دیگ اونجوری باهاش حرف نزن جلوشوهرش پرومیشه

ببین اصلا متنتو نخوندم ولی از تیتر معلومه نزار پدرت پیش شوهرت تورو پایین بیاره چون بعداً شوهرت این ک ...

اصلأ هیچی نگفتم اون داشت با تلفن حرف میزد رو بلندگو بود من خیلیییییی یواش داشتم از شوهرم سوال میپرسیدم که یهو داد زد گفت برو اونور ببینم محکم‌و بلند و با خشم 

منم با بابام اصلا راحت نیستم خیلی فوش میده حتی اگه یه روز فوشم نده تیکه رو میندازه هیچوقت روزش شب نم ...

انقد سردم با بابام انگار بابام نیست 

اره ادم ازاین بدش میاد ک جلو کسی اینجوری میکنن  وگرنه خودت تنها باشی میگی زدمم عیبی نداره . ب ا ...

بیخیال نگفتم دیگه خود بابام باید اینجوری نمیکرد 

2706