2752
2734
عنوان

شوهرم

212 بازدید | 13 پست

بچها من ی مسیله ای با شوهرم دارم دیگه داره روانمو بهم می ریزه 

شوهرم همه جوره خوب اما ی مشکلی ک داره اینه ک ب من دروغ میگه و فک میکنه من نمیفهمم   هزار بار بش گفتم تو راستشو ب من بگو اگه من بد برخورد کردم اوکی حق با تو 

یا اینکه مامانش هی بش یاد میده  این کارو کن اون مارو کن ب خواهرت زنگ برن   داخل پرانتز بگم منو خواهرش مدتهاس ب خاطر فوش های ک ب خونواده من داد قهریم 

مامانش هی ب شوهرم میکه الان بش زنگ بزن بهش پول بده با بچش بازی‌کن 

تولدشو تبریک بگو با اختلافی ک هس ولی شوهرم با خواهرش ارتباط داره 

اکا من ازش خواستم فقط ب من بگو ک براش اگه کاری کردی اگه بگی من ناراحت نمیشم 

باز ب من ب دروغ گفت 

امروز صبح زنگ زد تولدشو تبریک گفت امشب اتفاقی فهمیدم 

دیگه بریدم قشنگ نمیدونم میتونید منو درک کنید یا نه هکش احساس میکنم خونوادش دارن پرش میکنن همش نوشخوار ذهنی دارم دارم روانی میشم از فکر خیال همش فکر میکنم شوهرم منو ب اونا میفروشه من ی زندگی اروم میخواستک اولا انقد خوب بودم انقد اروم بودم اینا منو دق دادن هر کاری براشون میکنم ب چششون نمیاد  نمیدونم چیکار کنم الانم با شوهرم قهرم هی اصرار میکنع عذر خواهی میکنه  اصلا نمیتونم ببخشمش هوفف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سعی کن ب طرف خودت بکشی اینجوری خو میره طرف اونا با حرفات بکش طرف خودت با ارامشو مهربونی توضیح بده که ناراحت میشی بگو اخرش من و تو واس هم میمونیم پس بیا رفیق هم باشیم

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2731

خب بنده خدا نمیتونه ک ب خاطر حرفا و اختلافات خاله زنکی شما ،ارتباطش رو با خاتواده اش و مادرش قطع کنه 

همینکه بهت نمیگه یعنی نمیخاد ناراحتت کنه ک هوا خاهرش رو داره و اینکه ازت معذرت خواهی کرده یعنی تو هم براش عزیزی و مهم 

پس بهش حق بده ،،،هم تو هم خانواده اش براش عزیزن 

پس یا این چیزا زندگیتو بهم نریز و شوهرت رو تحت فشار نزار 

سعی کن ب طرف خودت بکشی اینجوری خو میره طرف اونا با حرفات بکش طرف خودت با ارامشو مهربونی توضیح بده که ...

فک میکنی نکردم هر کاری فکر کنی کردم 

احساس تنهایی دارم  دلم بهش خوشه تو ذهنم خیال میکنم اگه همشون اذیتم کنن اون کنارمه ولی کارای میکنه که انگار نیست 

دلم نمیخواد اینجوری باشع 

خب بنده خدا نمیتونه ک ب خاطر حرفا و اختلافات خاله زنکی شما ،ارتباطش رو با خاتواده اش و مادرش قطع کنه ...

به خونواده تو اگه کسی فوش بده به پدر مادرت 

اتفاق خاله زنکی محسوب میشه؟

فک میکنی نکردم هر کاری فکر کنی کردم    احساس تنهایی دارم  دلم بهش خوشه تو ذهنم خیال ...

خودت برو پیش مشاور تا ی راه بذاره جلوت 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
بله

ببینید رفتار خانواده اش چجوریه ، در محبت کلامی شون چجور کلماتی استفاده می‌کنند،  شما هم مثل اونا با شوهرتون رفتار کنید کم کم میاد سمت شما ، فقط شما آرامش خودتون رو حفظ کنید 

یه بار یه عزیزی بهم یه نصیحتی کرد میگفت از دل برود هرآنکه از دیده برفت، من خیلی سودشو بردم یعنی اصلا پیش خودتون به هیچ عنوان اسمشونو نبر نه تعریفشونو بکن نه بدی شونو بگو، خودتو بزار تو محور زندگیت اگه اینطوری فقط به شوهرت وابسته باشی خودتو از بین میبری،انقدر به برنامه های خودت وقت بزار که شوهرت فکرش درگیر توبشه نه اینکه تو روابط اونو بکنی نشخوار ذهنی