2752
2734
عنوان

بیاین کمک

140 بازدید | 24 پست

بچه ها من از یه پسری خوشم میاد دروغ چرا به خاطر همین عضو شدم دوست داداشمه تو اینستا پیجش رو پیدا کردم ولی چون داداشم فالوش داره اگه فالوش کنم میفهمه و کلا یه جورایی زشت و بده اینم بگم که من ۱۶ _ ۱۷ سالمه پسره هم ۲۲_۲۳ بعد ایشون تو اینستا فعاله از خودش عکس و این جور چیزا میزاره اگه پست هاش رو لایک کنم داداشم میفهمه کلا دوست ندارم داداشم بفهمه رو دوستش کراشم به نظرتون این که استوری هاش رو ببینم و لایک کنم ولی فالو نداشته باشم زشته؟ اینم بگم که هر وقت منو میبینه خیلی بهم نگاه میکنه فکر میکنم اونم ازم خوشش میاد میخواهم یه جور شه یه ذره پیگیرم باشه میشه بگید چیکار کنم؟؟ چهره ام هم خوبه 

عمرت رو تلف نکن ، با صِرف خوش اومدن نرو خودت رو بنداز تو هچل ، هم ذهنت و فکرت درگیر میشه ، در نهایت هم میگی چشمم رو خوب باز نکردم شوهرم بد از آب درومد،  یکم تاپیک های اینجا رو بخونید ...

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه پیج فیک بزن جوری که ضایع نباشه بزار یه هفته بگذره بعد فقط دختر فالو کن بعد چند وقت اونو فالو کن که تنها پسر پیجت باشه بعد یکم ک گذشت عکساشو لایک کن استوری لایک کن و بعد چند وقت استوریشو ریپلای کن و سعی کن اول از در دوست اجتماعی وارد شی و دیدی اوکی بود زود نه ها ولی بگو کیی اول ازش مطمئن شو ک آبروتو نمی‌بره و بعدا تیکه به داداشت نمیداره بعد بهش اعتماد کن و حواستم باشه دختر باز نباشه 

یه پیج فیک بزن جوری که ضایع نباشه بزار یه هفته بگذره بعد فقط دختر فالو کن بعد چند وقت اونو فالو کن ک ...

من ی اینستا دارم میتونم رو همین گوشی بدون اینکه اینستای اصلی خودم پاک بشه ی اینستای دیگه دانلود کنم و ی پیج فیک بزنم؟

نمی تونم والا همش فکرم درگیرشه

یه مدت از خودت دور کن همه این چیزا رو درست میشه ، وقتتون رو پر کن وگرنه وقتت پر میشه از یه محبت اشتباه

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
من ی اینستا دارم میتونم رو همین گوشی بدون اینکه اینستای اصلی خودم پاک بشه ی اینستای دیگه دانلود کنم ...

اینستا یدونه هست باید یه اکانت دیگه بزنی تو اینترنت سرچ کن اموزش هست 

یه مدت از خودت دور کن همه این چیزا رو درست میشه ، وقتتون رو پر کن وگرنه وقتت پر میشه از یه محبت اشتب ...

نمی تونم زیاد تلاش کردم هر موقعه هم میبینمش کلا حواسم پرت میشه دستپاچه میشم نمیدونم چی بگم 

نمی تونم زیاد تلاش کردم هر موقعه هم میبینمش کلا حواسم پرت میشه دستپاچه میشم نمیدونم چی بگم 

از خدا کمک بگیرید

من ی اینستا دارم میتونم رو همین گوشی بدون اینکه اینستای اصلی خودم پاک بشه ی اینستای دیگه دانلود کنم ...

یع اینستا دیگ نمیخواد یه فلش کوچیک کنار آیدی اینستات هست بزن روش بعد ایجاد حساب جدید رو بزن 

2706