2752
2734

من چادریم

ولی عاشق این تیپ های هستم که با شلوار کارگو میزنن شدم♥️😍

آخرشم رفتم برا خودم خریدم😎♥️

ولی اصلا هیچ جا نپوشیدم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نگه داررفتی مسافرت بپوش

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت

عزیزم🥺

منم استایلم با کارگو و...

ولی بعضی از خانمای‌چادری بهم توهین میکنن و میگن خ...راب

ناراحت میشم..

کاش احترام‌بزاریم به هم..

مگه چن بار میکنیم زندگی؟ بیخودی واسه هرچی خودمونو جر بدیم؛!         .☆ steghlal ☆.                                                ‌‌‌

اوووه،زیاااااد😂😂😂 من چون فیلم های خارجی زیاد میبینم، استایل هام همه از، رو اوناست، ولی جایی نمیتونستم بپوشم، مگر اینکه مسافرت خارج از، ایران برم. 

حالا خداروشکر تو این دو سال اخیر که سبک لباس پوشیدن و  تیپ ها عوض شده، اکثرشو میتونم بپوشم

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
😅😅😅حیف پولم 

مهمونی ها میتوتی با تاپ نیم تنه بپوشی خییلی ناازه🥲

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2706