2752
2734
عنوان

اقدام به بارداری. پریودی.

58 بازدید | 13 پست

سلاممم سلامممم لطفا جواب بدین خانمااا🥺🥺

من اقدامم  ماه پیش ازماایش دادم گفتن بتات مشکوکه 54دوباره تکرار کن. تکرار کردم بتام صفر بودش. هشتم این ماه پریود شدم. بعدش دوباره 25همین ماه پریود شدم. بدون هیچگونه دردی نه کمر درد نه دلدری هیچی انگار نه انگار پریود بودم نه کیست دارم نه عفونت هیچی ندارم شما اقدام بودید دوبار پریود شدید تو یه ماه یا نه؟ برای چی یعنی دوبار پریود شدم اولین بار بودش..؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون بارداری شیمیایی شدی بدنت داره واکنش نشون میده منم همینجوری شدم درست میشه

بارداری شیمیایی چیه؟ 

الان بچه داری..؟ اگه داری اینجوری شدی بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟ 

منم توی اقدام بهم ریختم عقب مینداختم دکتر بهم گفت طبیعیه. جای نگرانی نیست یعنی بدنت واکنش نشون داده به زودی باردار میشی. 

خدا رو چه دیدی،یهو دیدی فردا بیدار شدی و تموم کارات راست و ریس شده بود و همه راه ها برات باز شده بود و مشکلت حل شده بود. 
یا اینکه دوبار پریود بشم 

فقط به خودت استرس نده. توکل کن و بیخیالش باش. دقیقا روزی که فکرشو نکنی اتفاق میفته

خدا رو چه دیدی،یهو دیدی فردا بیدار شدی و تموم کارات راست و ریس شده بود و همه راه ها برات باز شده بود و مشکلت حل شده بود. 
بارداری شیمیایی چیه؟  الان بچه داری..؟ اگه داری اینجوری شدی بعد چند وقت اقدام باردار شدی؟  ...

یعنی اسپرم و تخمک لقاح میکنند و به دلایلی لقاح نمیتونه رشد کنه و لانه گزینی کنه داخل رحم و بدن دفعش میکنه فقط ازمایش مثبت میشه و بعد پریود میشی 

معمولا ضعف اسپرم و تخمک عاملشه حتما برو دکتر ازمایش از خودت و ازمایش اسپرم بده دوباره باردار نشو اگر مشکلی نبود دکتر دارو و مکمل میده بعد باردار شو 

۲ سال پیش این اتفاق برام افتاد ۲ بار متوجه شدم همسرم مشکل داره درمان شد بعد ۲ سال باردار شدم

یعنی اسپرم و تخمک لقاح میکنند و به دلایلی لقاح نمیتونه رشد کنه و لانه گزینی کنه داخل رحم و بدن دفعش ...

خب من به یه چیزی شک دارم خود ازمایشگاه زنگ زد گفت بیا ازمایش بده ازمایشتو تکرار کن بتات مشکوکه. گفتم 54مثبته دیگه فقط چون سن بارداری کمه عدد بتات کمه. گفت نه مشکوکه بیا. بی بی چکم گذاشتم دیدم عه منفیه نه هاله ای هیچی نداشت. رفتم ازمایش دادم فرداش رفتم گفت خیالت راحت صفره ازمایشت😐😐گفتم چجوری از 54اومدش به صفر بعد چند روزشم پریود شدم با خودم میگم نکنه جواب ازمایشمو گم کرده باشن با اشتباه با ماله کسی دیگ قاطی شده باشه. ازمایشگاهش ماله بهداشت بودش

خب من به یه چیزی شک دارم خود ازمایشگاه زنگ زد گفت بیا ازمایش بده ازمایشتو تکرار کن بتات مشکوکه. گفتم ...

بعید نیست شاید اشتباه شده 

بی بی چک قبل ازمایش نذاشته بودی؟

بعید نیست شاید اشتباه شده  بی بی چک قبل ازمایش نذاشته بودی؟

نه من اصلا برای عفونت رفتم ازمایش دادم. گفتم بزار یه ازمایش برای بارداری بدم گفت بتات 54تعجب کردم اصلا