2752
2734

بگو

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط اون جمله سد معبر

کلی خندیدم 😂😂

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

اگه تو خانواده ی مثل من داغونی به دنیا اومدین و دست خودتون نبوده... 

مخصوصا اگه باباهاشون مثل من عامل بدبختی هاتون هس 

واسه من اینطوری بهتره 

به خودم فهموندم که من با اون بچه ای که تو پرورشگاه بزرگ میشه هیججج فرقی ندارم و توذهن ام قبول کردم که کسی که عامل استرس هات و بدبختی هات اصلاااااا تو براش مهم نیستی که داری زندگی میکنی یا داری جون میدی اصلاااا و آیدا از پدر مادر هاتون و خانواده تون توقع نداشته باشین هیچییییی ... 

اگه هنری دارین یا دارین درس میخونین یا هرچی سرکار دارین میرین باید این طرز فکر رو تو ذهنتون بقبولونین که توی اون خونه شما صرفا یه مهمون هستید یه سال دوسال یا هرچی.... ترجیحا دوساله بار خودتون رو ببنید تو ادامه میگم 

وقت کشی نکنین ❌ 

صمیمی نشین اگه خانواده تون مثل خیلی سمیه 

اگه بهتون ضربه ای زدن که جاش مونده و هیچ جوری خوب نمیشه اون خانواده رو تو ذهنتون بقبولونین که خانواده تون نیس مثل یه مسافر خونه اون خونه رو در نظر بگیرین که صاحب هاشون اونا هستن و شما پولی بابابت موندن تو اون خونه پرداخت نمیکنین و این یعنی 

یه جورایی مهمون خر صاحب خونس

و دوم مهمون باید یه روزی بالاخره از اون جا بره 

اصلاااااا فک نیکنید که ازدواج راه جدا شدنه راه فرار نه اصلااااا

..... 

بالاتر گفتم با بچه هایی که تو پرورشگاه بزرگ میشن ما ها هیچ فرقی نداریم بچه های پرورشگاه رو از 18 سال به بعد بیرون میکنن و 20 و 30 ملیون میدن و میگن برید دنبال زندگیتون 

و دیگه نباید اینجا بیاین شما هم دقیقااا باید همین فکر رو کنین پول هر چقدر کم با برنامه ریزی دقیق جمع کنین و حکیمانه نه این که بیگدا.ر به آب برنی مثل یه بچه پرورشگاهی برای همیشه از اون جا بری دنبال سرنوشت خودتت

خدا رو شکر اگه بالای 18 سال باشین قانون پشت شماست همه جوره و میتونید مستقل شید 

ولی بازم میگم حکیمانه و درست بیاید بیرون نه یه روز بعد از ظهر چون فلان اتفاق افتاده کلا بزنی بیرون. 

و اینم یادتون باشه تو خانواده سمی هیچ آینده نگری وجود نداره هیچ پیش بینی وجود نداره و ممکن هر لحظه زنگی ات از اینم که هستی بدتر بشه که اصلا تصور اش هم نمیکردی و قطره قطره شاهد از بین رفتن جوونیت و دودستی خودتو در اختیار پدر و مادرت بزاری 

خلاصه خمیر بازی دستشون نشو 

اصلا به روز باید به شکل باشی یه روز دیگه به شکل دیگه 

اگه این کارا و طرز فکر رو ایجاد کنی هر بدبختی و زهرماری که میکشی دیگه تبدیل به غم نمیشه و غم نمیمونه میشه رشد تو از اون آدم هایی میشی که اگه سنگ هم از آسمون بیاد کل جهان برعلیه تو بشه تا بخواد تو رو ناراحت کنه و تورو از زندگی بندازه نمیتونه چون تو از نزدیک ترین کسات قوی شدن رو شروع کردی