2733
2734

بله شده

سالهای سال طول کشید

ابوالمالی هستم🦛روح سرگردان👻عاشق سیب زمینی سرخ کرده با سس سیر و چیلی🍟🤤انقدر نپرسین حس ممد بهم چیه اون اگه دوستت داشت میگرفتت💔 با اجنه نسبتی ندارم👿❤️برای شادیم اجماعا فاتح مع الصلوااات ختم کنید🐛☺️ جهت شادی ارواح شما اومدم نی نی سایت🐢 توی تاپیک های حس6 تگم کنید💕رفیق فاب عزرائیل❌️ اذیتم کنین میام تو خوابتون😎💙🌿من خر نیستم گاوم میفهمم🦨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 اون خواسته چی بوده؟ 

ازدوج المزدوج الازدواج😁😁😂 البته ن صرفا ازدواجا

ازدواج با کسی ک میخوام

ابوالمالی هستم🦛روح سرگردان👻عاشق سیب زمینی سرخ کرده با سس سیر و چیلی🍟🤤انقدر نپرسین حس ممد بهم چیه اون اگه دوستت داشت میگرفتت💔 با اجنه نسبتی ندارم👿❤️برای شادیم اجماعا فاتح مع الصلوااات ختم کنید🐛☺️ جهت شادی ارواح شما اومدم نی نی سایت🐢 توی تاپیک های حس6 تگم کنید💕رفیق فاب عزرائیل❌️ اذیتم کنین میام تو خوابتون😎💙🌿من خر نیستم گاوم میفهمم🦨
جدی؟ خوش به حالت  مگه چند سال طول کشید؟ ـو بگو چجوری از خدا خواستیش چه دعاهایی خوندی همشو بگو

خب همیشه دعا میکردم

بیشتر از سن 22 23ب بعد 

هردعایی بگی خوندم

از تول و کیمل و زیارت عاشورا و نناز جعفر و نماز شب و... هرجی

نادعلی

مشلول

مقاتل بن السلیمان 

تمام مراسما

به زور نخواستم 

همیشه گفتم اگه صلاحه بهم بده 

و اون چیزایی که قبلا براش زار زدم  و نداد بعدا بهم نشون داد که چرا ندادم بهت، این باعث شد بیشتر بهش اعتماد کنم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بزور که نه 

ولی فکر میکردم تیزهوشان و نمونه قبول بشم آیندم صددرصد روشنه 

کلی دعا میکردم نمونه هم قبول شدم نماز شکر خوندم و سر ازپا نمی‌شناختم 

ولی الان همین مدرسه بهم ضربه روحی خیلی بدی زده که بخاطرش دیگه نمیتونم به درس‌خواندن ادامه بدم و میخوام فقط تو یه دانشگاه معمولی قبول بشم و برم

حس میکنم این قسمت من نبوده ولی خدا با مهربونیش بهم داده و منم قدرشو ندونستم:)

هر دعایی که خیلی روش مصر بشی و قسمتت نباشه شاید برآورده بشه ولی اونجوری که میخواستی نمیشه

یکی از آشناهامونم خیلی پسر دوست بودن و سه تا دختر داشتن و هنوزم پسر میخواستن از خدا و با اصرارشون تو سن بالا پسردار شدن اما پسره از همون جوونی شد مایه عذاب خانواده بود بدهکار شد همرو انداخت گردن باباش و فرار کرد ومعتاد شد بعدش اما دختراش همشون ازدواج کردن شاغلن و زندگی خوبی دارن 

وقتی یچیزی نمیشه و دلیلش دست خودمون نیس حتما قسمتمون نیس تو حکمت خدا اصرار و دخالت نکنیم