2733
2734

بچه‌ها من سقط مکرر هستم ، البته یه بارداری سالم داشتم پسرم ۱۳ سالشه اما برای دومی دچار سقط مکرر شدم

اولش با آزمایشات همسرم فکر کردیم مشکل اسپرمه ولی دی‌اف‌ای همسرم خیلی خوب بود و احتمال سقط پایین بود ، امروز جواب آزمایشای ایمنی انعقادیمو گرفتم ، ظاهرا مشکل خاصی توی ایمنی ندارم اما هم جهش هتروزیگوات و هم هموزیگوات دارم ، کسی بوده با این جهش بارداری سالمی داشته باشه؟ درمانش چی بوده؟

عزیزم منم دوتا جهش mthfr دارم و دوتا سقط داشتم و بارداری سومم بهم آنوکساپارین دادن ولی باز هم خدا نخواست و مرده زایی داشتم تو ۲۷ هفته 

بارداری آخرم تحت نظر پریناتالوژیست بودم و از نظر ایشون این جهش ها علت سقط ها نبودن ولی گفتن چون سقط بی علت داشتی اجبارا باید آسپرین و آنوکساپارین استفاده کنی 

در هر صورت شما هم بارداری بعدی باید آسپرین و آنوکسا استفاده کنید

بعضی از این جهش ها خطر لختگی خون رو زیاد میکنن تو بارداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم دوتا جهش mthfr دارم و دوتا سقط داشتم و بارداری سومم بهم آنوکساپارین دادن ولی باز هم خدا نخ ...

مرسی از اینکه جواب دادی دوستم ، خیلی ناراحت شدم ، سقط تجربه خیلی بدیه ،و قطعا اون کوچولویی که ۲۷ هفته فرشته شده برات سختتر گذشته، امروز منم رفتم دکتر و‌گفتن باید به محض بارداری هپارین بزنی 

ولی متاسفانه شهر ما پریناتپلوژیست حاذقی نداره

شما بالاخره موفق شدی بارداری سالمی داشته باشی؟

2731
مرسی از اینکه جواب دادی دوستم ، خیلی ناراحت شدم ، سقط تجربه خیلی بدیه ،و قطعا اون کوچولویی که ۲۷ هفت ...

بله خداروشکر بعد اون مرده زایی که داشتم رفتم تحت نظر پریناتالوژیست و تحت نظر ایشون باردار شدم و دخترم به سلامت دنیا اومد و الان تقریبا ۲ سالشه 

برای منم خیلی سخت بود تو شهرمون پریناتالوژیست نداشتیم مجبور بودم برم مرکز استان و به خاطر سابقه مرده زاییم اوایل هر دو هفته میرفتم و بعدا شد هفتگی ولی خداروشکر ارزشش رو داشت

شما هم نگران نباشید انشاالله مشکلتون با هپارین حل میشه و مجدد صاحب یه فرزند سالم و صالح دیگه میشید 

حتماااا از سه ماه قبل بارداری هم خودتون هم همسرتون مکمل های تقویت تخمک و اسپرم مصرف کنید تا یه جنین باکیفیت شکل بگیره و احتمال ( زبونم لال) سقط مجدد به حداقل برسه 

بله خداروشکر بعد اون مرده زایی که داشتم رفتم تحت نظر پریناتالوژیست و تحت نظر ایشون باردار شدم و دختر ...

الهی شکر که دخملتو سالم بغل کردی ، انشالله با دعای شما خدا به منم دوباره لطف کنه و‌ بازم مادر بشم 🥺 بله مکمل مصرف میکنیم جفتمون ، خودم اووابوست و کیوتن ، گلوکوفاژ ، رووفولیک ، ویتامین د هزار 

همسرم کیومکس و اندروفرتی با رووفولیک و‌ویتامین دهزار میخوره

برام دعا کن عزیزم

الهی شکر که دخملتو سالم بغل کردی ، انشالله با دعای شما خدا به منم دوباره لطف کنه و‌ بازم مادر بشم 🥺 ...

انشاالله عزیزم همین اتفاق میوفته به زودی ، خدا بزرگه عزیزم درست میشه همه چی 

خداروشکر پس آماده ی یه بارداری موفق هستید به امید خدا 

اگه لایق باشم حتما عزیزم دعاگو هستم