2733
2734

تو فیلم دیدم سرکه و شیره میزنن یا سرکه و شکر. منم پریروز که درست کردم سرکه و شیره زدم خیلی بد شده بود طعم برگا زیادی ترش و شیرین شده بود، شوهرم گفت اصلا نمیخواد اینا رو بزنی بهش همون یه لیوان آب خالی بزنی بپزه کافیه. میخواستم ببینم خوب میشه با همون یه لیوان آب بپزه؟ چون الان دارم دوباره درست میکنم

2731

منم نمی‌زنم آیلیمو میریزم خیلی خوشمزه میشه

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔

اینا رو اصلا نمیزنن 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

من آخر سر یه کم رب گوجه و رب انار و آبغوره و نمک میریزم توی آبجوش و میریزم روی دلمه ها، عصاره قلم و مرغم بریزی خوب میشه😍

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

بله چرا نشه مامان من کف تابه کمی روغن میریزه دلمه هارو میچینه و به استکان آب اضافه میکنه درشو میزاره تا بپزه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706