2752
2734
عنوان

بنظرتون کارمون اشتباه بود؟

278 بازدید | 22 پست

نامزدم یک ماهی هست که چشماش زرد بود حالش از نظر جسمی اوکی هم نیست 

بعد یکی از اشناهامون(اقوام درجه یک من )توی آزمایشگاه کار میکنه 

به آشنا گفتم از نامردم خون بگیر 

چکاپ کامل کامل بشه  همه چی حتی اعتیاد ،اشناهه هم گفته عه خوب شد گفتی یادآوری کردی  براش بزارم ببینم طرف چیکارس بدون اینکه به نامزدت بگم براش اعتیاد هم میزارم 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

اشناهه بابامه اینجا گفتم شناسایی نشم 

بنظرتون اشتباه کردم

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب کردی گلم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2731
کارت درسته 

حالا بابام میگه بغیر خون شاید آزمایش ادرار هم براش بزارم شخصیت طرف خورد نمیشه؟

نه بهترین کار کردی حداقل یا ترکش میدی یا ترکش می‌کنی 

طفلس اصلا سیگاری هم نیست 

ولی به بابام گفتم حالا آزمایش چکاپ بدنی هم بشه اون بابت خیالمون راحت بشه ...

چشمای زرد یعنی هپاتیت؟

اصلا نمیدونم چرا یک ماهه زرده 

حالا مشکل کبد هپاتيت بی دلیل 

واسه همین گفتم چکاپ بشه 

بابامم خودش اونجا کار میکنه گفتم بابا براش بزار حالا میزاری تست اعتیاد هم بزار خیالمون راحت بشه :/

البته طفلی سیگاری هم نیست ولی خوب بحث ازدواج 

ولی ناراحت شدم به بابام اینو گفتم حس میکنم انگار شخصیتش خورد میکنم نمیدونم 

بهترین کار رو کردی ببین من قبل عقد به همسرم گفتم بریم آزمایش کامل ژنتیک بدیم نپذیرفت بزور بردم هپاتیت و ایدز گرفتم منفی بود الان متوجه شدم رماتیسم شدید داره و حالم بشدت خراب موندنم بین رفتن و موندن و اینکه ممکن بعدها بدنش بیشتر آسیب ببینه حتی رابطه جنسی مون به مشکل بخوره اینها خیلی مهم وقتی من برام مهم بوده بیمار نباشه پنهان کرده بدتر حالم رو بد میکنه خدایا کمکم کن اگه خیره خودت ی کاری کن تموم بشه بتونم جدا یشم 

اگه خوب میشه بمونم فرق بین اینکه در جریان قرار بده یا نه

بهترین کار رو کردی ببین من قبل عقد به همسرم گفتم بریم آزمایش کامل ژنتیک بدیم نپذیرفت بزور بردم هپاتی ...

برای ازدواج بغیر اعتیاد چ آزمایش هایی از طرف باید گرفت؟

برای ازدواج بغیر اعتیاد چ آزمایش هایی از طرف باید گرفت؟

ببین اعتیاد فقط الان مشکل جامعه نیست بردار ببر اگه خون گرفتی به اون آشناتون بگو روش تمام بیماری های مقاربتی رو چک کنه و اینکه چک کنه ببین مشکلات ژنتیک داره یا خیر چون به فرزند منتقل میشه 

میمونه اچ پی وی که الان هم زیاد شده اون حتما باید نمونه برداری بشه منتهی هم مقاربتی و ژنتیک رو بگو انجام بده به هزینه اشم فکر نکن  

2706