2733
2734

الان دقیقا یکماهه ک بچمو از دست دادم

خیلی وقتا بهش فکر میکنم اشکام سرازیر میشه 

سینم میسوزه 

دیگه کی اروم میشم 

خدایا صبر صبر صبر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
روزای سختی رو دارم میگذرونم خیلی دعام کن

باشه عزیزم😥❤️‍🩹

منم مامانم یه تجربه سقط داشت هنوز سنشو حساب می‌کنه💔

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )
عزیزم من سقط نکردم بچم بدنیا اومده بود کامل بود بمیرم براش

آخه خوندم تاپیک قبلی رو ❤️‍🩹💔خیلی غمناکه نمیتونم کلمه ای مناسب پیدا کنم فقط میتونم آرزو کنم کنار بیای و غم ازت دور بشه

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

خیلی سخته منم یه سال پیش بچمو از دست دادم 

والان تازه بعد کلی دکتر این چیزا باردار شدم ولی خیلی میترسم اینابار هم از پیشم بره نمیتونم خوشحال باشم 💔

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
عزیزم من سقط نکردم بچم بدنیا اومده بود کامل بود بمیرم براش

خدا صبرت بده تا سالها دردش خواهی داشت 

حتی بچه هایی که همسنش میبینی قلبت به درد میاره

انشالله بزودی دوباره طعم مادری می‌کشی و کم کم آنقدر مشغول نی نیت میشی که دردش کمرنگتر میشه

خیلی سخته دقیقا ۳۱ ام اون ماه از دست دادمش کاش من بجات میمردم طفل معصومم

۳۱فروردین بود 

منم بچمو سال قبل ۳۱فروردین ازدست دادم چقدر سخته  میدونم اصلا دلت اروم نمیگره با هیچ حرفی 🖤💔

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
2706