2752
2734
عنوان

شوهرم عطر کادو گرفته 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 33 پست
این درست نیس چون وقتی نفهمه اگه شوهرش داره راه بد میره روز بروز بیشتر فرو میره و احتمال نجات زندگیش ...

ادمی ک تو سن ۲۷ ۲۸ سالگی خودش ندونه چی درست چی غلط

اسلحه و چاقو و کارد و کتک کاری و تهدید مانع خیانتش نمیشه عزیزم شاید ازترس زیاد ۳ماه بیکار بشینه اما ذهنش همه مدت فکر میکنه چطور دوباره خیانت کنه

بعد ۳ماه اینبار جوری خیانت میکنه ک متوجه نشی 

بازم متوجه بشی و کاری نکنی میفهمه تو هیچ خطری براش نداری گستاخ تر گستاخ تر میشه

شما الان خودت هزارتا اسلحه بزارن رو سرت شخصیتت تغیر نمیکنه ادمای بدم همینن

ذات بد نیکو نگردد چون ک بنیادش بد است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مچشو بگیری که چی بشه؟؟؟ طلاق بگیری؟؟ یا هروز عذاب و دعوا و خونریزی؟؟  سیاست داشته باش جذبش کن. ...

شما ازاون آیی ک مرد خیانت کرد ب زن میگی برو ببین چی کم داشتی 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2731
ادمی ک تو سن ۲۷ ۲۸ سالگی خودش ندونه چی درست چی غلط اسلحه و چاقو و کارد و کتک کاری و تهدید مانع خیان ...

نه این حرفتون قبول دارم بعنوان یه حقیقت نه راه حل

اگه بخوایم بگیم همسر بذه خیانتکاره .پس بایذ فوری بریم و زندگی مون دودستی تقدیم کنیم و بذاریم این آدم بد ما و فرصت زنذگیمون بازیچه کنه 

نمیشه مث کبک سر و زیر برف کرد و حقوقش رو ادم نا دیده بگیره بعنوان همسر

یادت باشه حقیقتی که نخوای ببینی سرانجام مث پتک میخوره تو سرت

یه خانمه پونزده سال خودش ب خریت زد

خب اگه ۳۰سالگی میفهمید بهتر بود یا الان که ۴۵سالشه

چه حرف غیر عقلایی اومدیم و خدایی نکرده طرف رفت زن عقد کرد .صیغه کرد. زنه حامله شد و...

منظورتون از غیر عقلایی چیه‌؟

یعنی حاضر بمونه و خیانت ببینه فقط عقد نکنه حل؟اعتقاد شما براین که فقط صیغه نکنه اوکی هس؟اینکه تو ذهنش مدام بشما خیانت کنه براتون مهم نیس؟

با روح و روانی ک هرروز اسیب میبینه چه کنه ؟

اگر این چیزا براتون مهم نیس ما باورهای متفاوتی داریم ک از نظر من این طرز فکر و باور عقلانی نیست

به نظرمن مردی که خیانت می کنه دیگه به دردزندگی نمی خوره ..

گفتنش اسونه 

زندگی مث یه ساختمون میمونه

وقتی از صفز پایه بسازی سه طبقه بری بالا

بعد ببینی مثلا موش زده دلت نمیاد کل ساختمونو ترک کنی

بنایی که چن سال برا ساختنش زحمت کشیدی و مصالحت مصرف کردی

نه این حرفتون قبول دارم بعنوان یه حقیقت نه راه حل اگه بخوایم بگیم همسر بذه خیانتکاره .پس بایذ ...

خب منم همینو گفتم اگر متوجه شد واقعا خیانت میکنه چکار میکنه؟ ایا طلاق میگیره ؟

وقتی ک طلاق نگیره و بفهمه خیانت میبینه اونوقت بودن درون زندگی براش میشه به منزله اسپند روی اتیش که هرروز بسوزی و جز و پلز کنی اما کاری ازت برنیاد

شاید منظورتون هشدار اما انگشت شمار مرد وجود داره ک اولا بپذیره کار اشتباهی کرده دوما بدنبال جبرانش باشه

مردی ک بفهمه همسرش ازروی ناتوانی باهش مونده هیچ چیز جلودارش نیس روز ب روز فقط گستاخ تر میشه

میدونی من میگم به یچه بچه ۴ساله که به بلوغ فکری نرسیده میشه هشدار داد که اشتباه نکنه اما اونی که ۳۰ سالش شده خودش هم میدونه کارش اشتباه ک‌پنهان میکنه دروغ میگه  پس تذکر دیگران از روی اکراه شاید برای چند مدت اونو بازداره اما ذاتش خائن باشه باز ب نحو دیگه شروع میکنه

پس کسی ک میمونه و کنکاش میکنه و خیانت میبینه فقط خودش رو عذاب میده

خب منم همینو گفتم اگر متوجه شد واقعا خیانت میکنه چکار میکنه؟ ایا طلاق میگیره ؟ وقتی ک طلاق نگیره و ...

نه حرفت قبول ندارم 

وقتی بفهمی اون مرد مجبور میشه بین تو و اون زن خراب یکی و انتخاب کنه

اما اگه خودت ب نفهمی بزنی .روز ب روز ب طرف نزدیکتر میشه و از تو دورتر

گفتنش اسونه  زندگی مث یه ساختمون میمونه وقتی از صفز پایه بسازی سه طبقه بری بالا بعد ببینی مث ...

با این حرفتون موافقم ریختن ساختمونی ک ۳طبقه شده به اسونی نیس و واقعا سخت

اما بشرطی ک تو امید واقعی به ترمیم داشته باشی 

مردی که بخواد از نو بسازه اظهار پشیمانی میکنه مدارا میکنه امتیاز در اختیار همسرش میزاره

ندامت و پشیمونی رو میشه در عملش دید

اما اگه امید واهی ب ساختن دوباره داری و خودتو گول میزنی اون وقت بار دوم از بار اول بیشتر حالت بد میشه چون باراول نمیدونسی اما باردوم خودت اشتباه کردی

نه حرفت قبول ندارم  وقتی بفهمی اون مرد مجبور میشه بین تو و اون زن خراب یکی و انتخاب کنه اما ا ...

اره بین همسرش و اون زن خراب منم میگم همسرش رو انتخاب میکنه

اما شما زن های بعدی رو چکار میکنی؟

گفتنش اسونه  زندگی مث یه ساختمون میمونه وقتی از صفز پایه بسازی سه طبقه بری بالا بعد ببینی مث ...

دختر پس بهترازهمین الان به فکر روح روانت باشی .به روش بیاری به اشتباهش پی بردپشیمون شدهیچ ولی اگرگردن نگیره سعی می کنه یه جوردیگه وانمودکنه وراحت شمارو دوربزنه یاگستاخانه جلوی شمامی ایستدومقصراصلی روشمامیدونه...پس سعی کن بااین احتمالات برای خودت مستقل باشی ویه پس اندازی داشته باشی ‌برای روزمبادا 

اره بین همسرش و اون زن خراب منم میگم همسرش رو انتخاب میکنه اما شما زن های بعدی رو چکار میکنی؟

حرف شما این بود بذار بره خیانت کنه و براتم مهم نباشه تا اون توش غرق شه...

وقتی هم گفتم زندگی مث یه ساختمونه که چن طبقش ساختی و مصالحت کم شده دیگه توان قبلو نداری 

میگی نه پس زنای بعدی چی

شما کلا هرچی من بگم ب بدترین و بدبینانه ترین پاسخ ممکن جواب منو می دین که فقط مخالفت کرده باشین

فرمایش تون متینه .اما من دیگه عرضی ندارم

2706