2752
2734
عنوان

من چرا حس نمیکنم باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2233 بازدید | 97 پست
چ زمونه بدی شده خدایی ...مگ زنشو دوس ندارم این مرتیکه 

اجی زنش ول کرده رفته خونه پدر شوهر چند روزه طبق چیزی که شنیدم چون جاریم زنگ زده بود فوضولی که شوهرت با کی دیدتش وفلان خبر از من بچینه بعد گفت از شوهرش خبری نیست نیومده دنبالش بخدا ناراحتم من نمیخوام تو زندگی کسی اینجوری پیش بیاد من خودم زنم میدونم اون الان چه حسی دارع😭🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نباید اینقدر ملایم باهاش حرف میزدی. نباید میگفتی خوبم. باید میگفتی به تو چه که حالم چطوره. یا حتی م ...

نه ملایمم نبودم همه ی حرفامو بعش زدم دلمو خالی کردم گفتم کارت درست نیست خون میوفته نمیترسی

اجی زنش ول کرده رفته خونه پدر شوهر چند روزه طبق چیزی که شنیدم چون جاریم زنگ زده بود فوضولی که شوهرت ...

میفهمم عزیزم تنها کمکی ک میتونی بهش بکنی اینه که اگر بازم زنگ زد یا پیام حسابی بشوریش پهنش کنی روی بند ...بش بگو حیف خواهرشوهرم ک زن توئه ...تو رو خدا تهدیدش کن ...

2731
میفهمم عزیزم تنها کمکی ک میتونی بهش بکنی اینه که اگر بازم زنگ زد یا پیام حسابی بشوریش پهنش کنی روی ب ...

تهدید نموند که کردم گفتم شوهرم اینبار میکشتت میدونی پرو پرو چی میگه

میگه سری قبل هم گذاشتم منو بزنع خواستم خالی شه تورو اذیت نکنه فکرمیکنی(  )اسم شوهرم میتونه؟

عوضی😭😭😭

تهدید نموند که کردم گفتم شوهرم اینبار میکشتت میدونی پرو پرو چی میگه میگه سری قبل هم گذاشتم منو بزنع ...

چ پرو ...دشمن شوهرته ...کمر بسته ب بی آبرو کردنتون خدایی نکرده ...شایدم ازین موزیای عقده ایه ک میخاد شوهرت رو خدایی نکرده ازین راه بکشه پایین ...تو رو خدا حواست باشه 

نه اصلا همینی ام که قبلا بودم هیچ حسی ندارم

خودتو چشم نزن😂 منم تا ۴ ماه هییییچ علائمی نداشتم انقدری ک امیدم فقط ب سونوهام بود ک میرفتم نی نیامو میدیدم خیالم راحت میشد حاملم،الان ک پا گذاشتم تو ۵ یهو شکمم زدع بیرون عفونت ادراری گ فتم پهلوهام درد داره پادرد اومده سراغم.ب تمام‌ معنا خودمو چشم زدم

2706