2752
2734
عنوان

حاجی پشمام:/💔

469 بازدید | 21 پست

این دهه هشتادیا ما اولاش جدی جدی با ته هاش  فرق داریم😂

دختر داییم اومده میگه وای دلم سیگار میخواد بچه ۱۴ سالشه

برگشتم گفتم عع خوردی تا حالا؟!🙂

آخه زن سیگارو ب خوردددددن! اونو میکشننن مجیدددد جان اونو نمیخورن

و منی ک اوج خلافم  خوردن چی پف بدون شیره💔

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😑😑

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

چقدر این دهه هشتادی هارو مسخره میکنید

بکشید بیرون دیگه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
دختر عموم کلاس پنجمه تتو زده مای کینگ😭🤣

خب اونکه دهه نودیه

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

من ۸۱ ولی ناموسن با ۸۵ به اینورا زمین تا اسمون فرق داریم نمیدونم چرا

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
دختر عموم کلاس پنجمه تتو زده مای کینگ😭🤣

بش میگفتی مای طیط😪😂💔

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 

نه‌ها اولاشم خیلیییی فرق نیست

من ۱۵ سالم بود دوستام توی اکپیمون سیگار میکشیدن

بعد توی فکر ترک خ.ا و اینا بودن و دوس پسرم داشتن

جرمت را نمیدانم... توام ندان... اینجا سلول دنجیست که عاشق میله هایش میشوی... به بند زمین خوش آمدی🍃
چقدر این دهه هشتادی هارو مسخره میکنید بکشید بیرون دیگه

منم دهه هشتادیم:/ ولی من ۱۹ سالمه این ۱۶ ساله ها ب پایین‌خیلی فرققق میکنننن

من ۸۱ ولی ناموسن با ۸۵ به اینورا زمین تا اسمون فرق داریم نمیدونم چرا

موافقم شدیددددد😂

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
نه‌ها اولاشم خیلیییی فرق نیست من ۱۵ سالم بود دوستام توی اکپیمون سیگار میکشیدن بعد توی فکر ترک خ.ا ...

خو این یه چیزی اینارو هر دوره تو بلوغ داشتن ولی اینا فرق میکنن بازم

2706