2737
2734
عنوان

مامانایی که شیر خشک میدید به نی نی لطفا بیایید به کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 17747 بازدید | 36 پست
من اپتامیل 2 میدم وزن گیریش خوبه.  وزن تولدش 2500 بود و نه ماهگیش 8700.  دخترم رفلاکسم د ...

دریا جان شیر خشک مخصوص رفلاکس میدی یا نه؟

کمکی میدی یا کامل بهش شیرخشک میدی؟

❤ دختر بهشتی من ❤ به زندگی من و بابایی خوش اومدی 👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دریا جان شیر خشک مخصوص رفلاکس میدی یا نه؟ کمکی میدی یا کامل بهش شیرخشک میدی؟

شش ماه اول ببلاک ای ار دادم  روزی دوتا نود میل. 

و بعد ک رفلاکسش خوب شد اپتامیل 2 میدم روزی یه شیشه 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
شش ماه اول ببلاک ای ار دادم  روزی دوتا نود میل.  و بعد ک رفلاکسش خوب شد اپتامیل 2 میدم رو ...

دریا جون دختر من رفلاکسش خیلی شدید نیست. با رانیتیدین که میدم بهش بهتر شده تقریبا

به نظرت نیازه شیر خشک مخصوص رفلاکسیا را بهش بدم؟

یا اصلا شیرخشکو عوض کنم و ببلاک معمولی بدم تو وزن گیریش تاثیر داره؟

❤ دختر بهشتی من ❤ به زندگی من و بابایی خوش اومدی 👪
2728
دریا جون دختر من رفلاکسش خیلی شدید نیست. با رانیتیدین که میدم بهش بهتر شده تقریبا به نظرت نیازه شیر ...

من شیر خودمو میدادم بعنوان کمکی و اینکه با شیرخشک کمتر بالا میاورد ببلاک دادم تاثیر چندانی تو وزنش نداشت ولی واسه رفلاکس خوب بود. من موتیلیوم و نکسیوم میدادمش. 

شمام از دکترش درمورد شیرخشک بپرسین.  دکتر دخترم گفت ببلاک بدم

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

سلام عزیزم منم آپتامیل میدم . ببین شیر خشک های ایرانی با خارجی کلا فرق میکنه از نظر کیفیت من آپتامیل ایرانی میدادم اصلا نمیساخت به بچه وزن هم نمیگرفت 

کلا با پزشکای خوب هم مشورت کنی میگن از توان خرید دارید شیر خشک خارجی بخرید . فقط موضوع اینه که خیلی کمیابه و کلاه بردار هم زیاده من خودم از یه فروشگاه اینترنتی مطمئن خرید میکنم . تلفنی سفارش میدم البته اولش آنلاین سفارش میدادم . خیلی کارشون درسته هم قیمتاشون خوبه هم خیلی خیلی سریع ارسال میکنن من لینک صفحه آپتامیل و میذارم از تو سایتشون شمارشونو بردار اگر خواستی زنگ بزنی 

https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-آپتامیل/