2726

مهربونا سلام

من دخترم درست وزن نمیگرفت به تجویز پزشک بهش شیر خشک آپتامیل کمکی میدم ولی دخترم توپول نمیشه

الان سوالم اینه شیر خشک خارجی و ایرانی آپتامیل چه فرقی با هم دارند؟

اگه خارجی بهتر موجب وزن گیری میشه که اونو به جای ایرانی بدم؟

از کجا میشه خارجی اصلش را تهیه کرد؟

❤ دختر بهشتی من ❤ به زندگی من و بابایی خوش اومدی 👪

من به پسرم شیرخشک نان میدادم. وزنگیریش هم خوب بود. در مورد ایرانی و خارجی هم نمیدونم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اپتامیل 2 میدم وزن گیریش خوبه. 

وزن تولدش 2500 بود و نه ماهگیش 8700. 

دخترم رفلاکسم داشت ک وزنش سخت بالا میرفت

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2728

عزیزم دخترت چند ماهشه؟

من دخترم ۴-۵ ماه که بود ۸ کیلو بود کلی همه نگران بودن که قد نمیکشه و‌وعده شیرشو‌کم کن که من نکردم به محض اینکه دندون دراورد لاغر شد

من شیر خشک نیدو  میدادم

البته با دکتر حتما مشورت کن

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

این شیرخشک ها اکثرا خارجی هستن.

مثلا تحت نظر یه کشور خارجی هستن ولی داخل ایران تولید میشن.

الان شیرخشک نان تحت نظر شرکت نستله است 

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من آپتامیل میدم ولی نمیدونستم خارجیشم هست

وزن گیری پسر من که خوبه

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند

منم به دخترم آپتامیل 2 میدم,دخترم تو ده ماهه,از هشت ماهگی دیگه وزن اضافه نکرده اصن,وزنش8/200 هستش,امروز بردم واسه مراقبت,گفتن بخاطر دندوناشه که وزن نگرفته,میخوام ببرم دکتر شیرخشک رو عوض کنم شاید جواب داد

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

دخترم پس فردا ۲ ماهش تموم میشه

وزن تولدش ۲۹۰۰ بود

شیرم سیرش نمیکنه و رفلاکسم داره

اکثر کسایی که شیر خشک میدن بچه هاشون زود وزن میگیرند و توپولی میشند اما دختر من نمیدونم چرا اینطوری نیست😭

شیر خشک آپتامیل فعلا بهش ساخته اما احساس میکنم اونجور که باید توپولش کنه نیست البته ناگفته نماند روزی ۲ وعده میدم بهش.

به نظرتون وعده هاشو بیشتر کنم تو وزن گیری تاثیر داره یا کلا شیرشو عوض کنم که اونم خودش دردسره که بهش بسازه یا نه

خیلی گیج شدمممم 😣😥

من ببلاک میدم...لاغره دخترم 

صد در صد خارجیش بهتره ...تو شهر ما یه مغازه هایی هست چیز میز خارجی میفروشه مثلا شکلات ژله و وسایل  بهداشتی و اینا ..اونا دارن....اگر اشتباه نکنم 70 تومن بود ..دقیق یادم نمونده

دخترم فردا ۲ ماهش تموم میشه وزن تولدش ۲۹۰۰ بود شیرم سیرش نمیکنه و رفلاکسم داره اکثر کسایی که شیر ...

الان چنده؟؟

اگر شیر ساخته عوض نکن

شیر خشک مخصوص رفلاکس هم تو همه مارکا هستا

در کل زیاد سر وزن خودخوری نکن

مریم جان منم همین مشکل وزن گیری دخترمو دارم,تو مرکز بهداشت بهم گفتن اپتامیل خیلی شیر خوبیه و به بیشت ...

ای بابا

خوب اگه وزن بالا نره که بچه ضعیف میمونه

من شنیدم نان خیلی چربه و بچه باهاش زود وزن میگیره

2706