2733
2734

یهویادم افتادمیدونی چراناراحت بودچندروزبه عروسی دخترش بودمیگفت به چه حقی نزدیک عروسی دخترم حامله شدی😑😑😑نوه اولشم بوداهیچ نوه ای نداشت کلایدونه پسرهم داره بچه دومم رونگفتم بازطوفانی به پاکردکه چرابه من نگفتی 3روزدیرترازازمایش رفتنم فهمیده بودیه همچین اعجوبه ای خیرندیده ورپریده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عروسی دخترش چ ربطی ب حاملگیت داشت؟؟؟؟

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

چه ربطی به عروسی خواهر شوهر داشت🥴

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
من دومیو فکر نکنم بگم دوست دارم تا ۷ ماه اینا مخفی بمونه ولی بعید میدونم شدنی باشه

آی دمت گرم منم همین تصمیمودارم حتی به خانواده خودم بعداززایمان ...اولی روپوست کندن ازمن هردوخانواده 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706