2733
2734
عنوان

کتابخونا بیاید

130 بازدید | 30 پست

بچه ها شما هم پول کتاب ندارید؟ یه کتاب دوجلدی می خواستم بخرم نزدیک دو میلیون لعنتی🫤

خیلی گرونن شما چه کار می کنید

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره عزیزم متاسفانه کتاب خیلی خیلی گرون شده

میتونید پی دی افش رو بخرید

یا به صورت دست دوم تهیه کنید

هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة💚عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
2731
کتابخونه

خیلیاشو ندارن خب من یه کتابخونه ثبت نام کردم اکثرا کتاباش رمان بودن و چند تا عمومی معروف

بعد نمی تونی توش بنویسی یا قشنگ لذتشو ببری

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
آره منم  بعضی ها میگن کتابخونه اما کتابخونه هم همه کتاب هارو نداره

آره دقیقا خیلی کتابا رو ندارن

آره عزیزم متاسفانه کتاب خیلی خیلی گرون شده میتونید پی دی افش رو بخرید یا به صورت دست دوم تهیه کنید

از کجا عزیزم سایت یا کانالی می شناسید؟ ممنون می شم معرفی کنید❤🪻

ایران کتاب میتونی با اعتبار اسنپ پی قسطی کتاب بخری. منم دیشب تازه متوجه شدم خریدم

مرسی گل

من میرم دست دوم میگیرم  الان کتاب ۱ ونیم میلونی رو دادم ۲۰۰ تومن

چه قدر خوب من چهل درصدم قیمت بیاد پایین راضیم از کجا می گیری؟

2706