2737
2739

پوشک ایرانی چه مارکایی خیلی خوبه؟ایرانی فقط

همین الان یهویی.. همه ی آرزوهاتون به بهترین وجه برآورده شه😇

از اول موولفیکس بستم پسرم 16ماهش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من مولفیکس و کامفی و بارلی و نستا و مای بی بی استفاده کردم ولی مای بی بی از همه بهتر هم سبکه هم قدرت جذب بالاس. اگه نوزادت تازه متولد شدس مای بی بی ممتاز بگیر کوچولوه قشنگ فیت پای نی نی میشه دو ماه دیگه سایز ۱ بگیر

نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم     دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول مولفيكس بستم 

الان پسرم ٢٠ ماهشه واقعا راضي بودم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731
2740

من اول مولفیکس بستم بچم بهش حساسیت پیدا کرد بعد از اون تا الان کانفی استفاده کردم خیلی خوبه کناره های پوشک خاصیت کشسانی داره باعث میشه پای بچه اذیت نشه علاوه بر اون بوی خوبی هم میده قدرت جذبشم خوب بوده 

ب نظر منم، مای بیبی واقعا عالیه.

اوایل مولفیکس میبستم بهش حساست داشت پاهاش پراز دونه های قرمز شد بعدش مای بیبی بستم...

من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
من بچم ٢٨٠٠بود هيچي جز ماي بيبي سايزش نشد بعدش ديگه مولفيكس بستم،اما سه ماهگي حساسيت داد بازلي و م ...

اره این مولفیکس لعنتی پای بچه ی منو هم بعد بدنیا اوومدنش کباب کرد

خیلی خاطره ی بدی دارم ازش  

به همه توصیه میکنم یکی دوماه اول بچه ها پریمای ترکیه ای بگیرین

گناه دارن حیوونکی ها

2706