2726
عنوان

خدایا ممنونم بابت هدیه دوباره ت...

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 40 پست
منم ماه دوم شد كاش اينماه بشم  دعا كن دوستم😔

انشالله که میشه.اصلا عجله نکن گلم.استرس فقط کارتو سخت تر میکنه.من اوایل حتی گریه میکردم وقتی پریود میشدم.ولی این اواخر بیخیال شده بودم که دیدم گرفته برام  

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی تبریک میگم انشالله نی نیت زیر سایه پدر و مادر همیشه سلامت باشه

منم پارسال همین موقع سقط داشتم الانم هفت ماه اقدام کردم با اینکه همه چی درسته ولی نمیشه لطفا منو از دعای خیرت بی نصیب نکن

و بازم تبرییییییییک   

"ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ...ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ..."ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮ).....تا آرام گیرد این قلب نا آرام من....."خدای من"....به حضورت،به نگاهت،به یاریت نیازمندم..... ** اِلٰهی وَ رَبّی مَنْ لی غَیْرُکَ **
خیلی تبریک میگم انشالله نی نیت زیر سایه پدر و مادر همیشه سلامت باشه منم پارسال همین موقع سقط داشتم ...

عزیزم انشالله که میشه غصه نخور گلم.فقط به چیزای مثبت فکر کن.امضاتم عوض کن لطفا.خدا حتما دوست داره...  

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

نازگل جون مبارکه،انشاالله یه نی نی تپل و سالم بدنیا بیاری .واسه منم دعا کن،بدجور ناامید هستم...منم یه نی نی میخوام از خدا...ولی یه ساله که بدجور چشم انتظارم گذاشته

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

شهریور میخوام آی یو آی کنم،ولی شنیدم درصد موفقیتش خیلی کمه...بدجور حالم گرفته ست..ناامید و خستم..به سختی دارم پول جور میکنم..اگه نشه دق میکنم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
شهریور میخوام آی یو آی کنم،ولی شنیدم درصد موفقیتش خیلی کمه...بدجور حالم گرفته ست..ناامید و خستم..به ...

انشالله تو هم به حق فاطمه زهرا(ص) دامنت زودی سبز میشه.

من شنیدم اگه پرونده داشته باشی برا ناباروری هزینه آی یو آی تا پنج بار تو مراکز دولتی رایگانه

یعنی میشه منم یه روز باردارشم وبیام اینجا تاپیک بزنم

عزیزم انشاللله به زودی.از ته قلبم برات دعا میکنم دوست عزیزم