2737
2734
عنوان

خدایا ممنونم بابت هدیه دوباره ت...

1380 بازدید | 40 پست

سلام دوست جونای نی نی سایتی

بسیار خوشحااااالم...خداروشکر...  

دیروز فهمیدم دوباره باردارم اونم در شرایطی که از روز جمعه لکه بینی داشتم و فکر میکردم بارداریم منتفی شده.امیدوارم دامن همه ی چشم انتظارا سبز بشه...

برای من و اینکه ایندفعه بارداری راحتی رو بگذرونم دعا کنید لطفا...  

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه گلم..التماس دعا😍

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2731
مبارکت باشه عزیزمم میشه از علائمت بگی

ممنونم گلم.والله علامت خاص همون دو سه روز لکه بینی خیلی خفیف در حد یکی دو قطره.دیروز ی کم حالت تهوع خفیف و معده درد.بعدشم سر موعد پریود نشدم.حساس شدن سینه هام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
مباااااارک باشههههه

ممنون عزیزمممم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه 💞💞💞💞💞💞 قلللللللللی لی لی لی🚼🚼🚼🚼🚼💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

وای خیلی ممنونم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مبارک باشه گلم..التماس دعا😍

ممنون گلم.چشم حتمااااا

خدایا خودت دل همه رو مثل دل من شاد کن.الهی آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عالی چه خوب

منم دومی رو میخوام اما استرس نمی ذاره

برای معاینات قبل از اقدام که رفتم همه چی اوکی و خوب بود و دکتر گفت آماده بارداری هستی

این ماه 1/5 ماه عقب انداختم

رفتم سونو برای اندازه ضخامن رحم که با توجه به اون داروی برای پری بده

گفت مشکوک به تنبلس تخمدان هستی

حدود 6 ماه پیش که شروع اقدام بود و ماههای بعدش علامتی نداشتم

حیلی نارحت شدم

البته جواب آزمایشم منفی بود

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.
واي عزيزم خوشبحالت  خداروشكر واسه منم دعا كن سقط كردم اينماه دوباره دارم اقدام ميكنم كاش بشه ...

عزیزم اصلا نگران نباش.من بعد از 9 ماه اقدام مجدد باردار شدم.پارسال 5 مرداد زایمان زودرس شدم.میبینی که من یه ساله منتظرم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تبریک میگم عزیزم برای ماهم دعا کن شادی مثه تو نصیبمون شه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706