2733
2734

از بازار ۳ تا رژ لب خریدم که استفاده کردم بوی بدی نمیده چون خودم خیلی حساسم احساس سوزش هم نمیده ولی خب بدون جعبه داد چون برندای معروفی هست یکم ترسیدم چون ارزون میداد 

جعبه هاش هم از دور نشون داد گفت اینا ۳تایی هستن واسه همینه که تو جعبه تکی نیست و خب آدمی نبود که بنداز باشه چون من موگیر بینی فیلیپس و پرسیدم چنده گفت بدرد نمیخوره نگیری بهتره یا ست مانیکور خواستم گفت دارم و نشونم داد ولی گفت بدرد نخوره 

یه اسپری دوقاز گرفتم ازش خودش گفت خیلی خوبه ولی یک سال تاریخ انقضا داره

حالا میخوام ببینم چجوری باید تشخیص بدم این رژ لبایی که گرفتم اصله و تاریخ انقضاش نگذشته

برندتی رژا هم ایناست

MAC

BOBBI BROWN

NYX 

بارکداش و بارکدخوان زدم تو سایتای آمازون اینا اورده ولی اون مک که گرفتم بارکد نداره روش 

ازش بیوتی بندرم گرفتم اصلیش و به نظر چیز خوبی میاد ولی از رژاش یکم واسم سوال شده خودش گفت چون تک رنگ مونده بود با قیمت پایین از دبی خریده اینجا میفروشه و اینکه چنتا رژ نشون داد اون پشت گذاشته بود گفت اینا تاریخ گذشتست 

در کل به نظرم بد نمیاد ولی واسه قیمتش شک کردم گفتم اینجا بپرسم چجوری تشخیص بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای یعنی از رژاش استفاده نکنم؟ آخه بارکد زدم اورد تو سایت به نظر چیز بدی نمیومد نمیدونم

آخه چه برند مکی هست که بارکد نداشته باشه

بعد هم اینا رو تخفیف چندانی نمیدن برندن

مثل قضیه ادکلن های فیک ک میگن اینا جعبه ندارن تستر هستن جعبه شون تو بار خراب شده و....

2706