2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خدا غیرممکن رو ممکن میکنه

یاکاشف‌الکرب‌عن‌وجه‌الحسین‌اکشف‌کربی‌بحق‌اخیک‌الحسین‌علیه‌السلام ۱۳۳ مرتبه

صراط‌علی‌مستقیم صراط‌مالک‌یوم‌الدین اللهم‌ایاک‌نعبد‌وایاک‌نستعین ۱۱۰ مرتبه

این دوتاختم معجزه اس

من الان داشتم نماز جعفر طیار راجبش می خوندم گویا خیلی حاجت میده

لطفا بگید چجوری خونده میشه من چند تا مدل مختلف شنیدم ازش

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
خدا غیرممکن رو ممکن میکنه یاکاشف‌الکرب‌عن‌وجه‌الحسین‌اکشف‌کربی‌بحق‌اخیک‌الحسین‌علیه‌السلام ۱۳۳ م ...

یعنی باید ۴۰روز انجام بدیم هرکدوم ذو شرایطش چجوری عزیزم بیشتر توضیح میدید 🙂🙏🏻

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
یعنی باید ۴۰روز انجام بدیم هرکدوم ذو شرایطش چجوری عزیزم بیشتر توضیح میدید 🙂🙏🏻

اره عزیزم به نیت حاجت‌روایی تا ۴۰ روز

شرایط خاصی نداره هرساعتی از روز که میتونید وقتتون ازاده بخونید

بینش اگر صحبت کنید مشکلی نداره حتی وقتایی که دارید،کارای خونه رو انجام میدید میتونید بخونید

ان‌شاءالله که حاجت روا باشید

اره عزیزم به نیت حاجت‌روایی تا ۴۰ روز شرایط خاصی نداره هرساعتی از روز که میتونید وقتتون ازاده بخونی ...

ممنونم عزیزم انشالله شما هم ب حاجاتتون برسید 

عزیزم شما خودتون باهاش حاجت روا شدید؟

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
ممنونم عزیزم انشالله شما هم ب حاجاتتون برسید  عزیزم شما خودتون باهاش حاجت روا شدید؟

فداتشم

بله عزیزم من یه مشکلی داشتم خییلی غیرممکن بود خیلی ختم انجام دادم اونا هم خوب بودن ولی این دوتا ختم مخصوصا دومی خیییلی عالی بودن

خیلی مجرب هست

ان‌شاءالله شما هم حاجت روا بشید

2706