2733
2734
عنوان

کسی از پیج ست شو کفش خریده؟

57 بازدید | 14 پست

من اول اردیبهشت خریدم هنوز نیومده.

اخه پیجش میلیونی بود و سایت هم داشت.بنظر معتبر میومد.دایرکت ک جواب نمیدن چنتا شماره گذاشته واسه پیگیری ک اونم همش اشغاله

پولم رفت😣😣

میاد با تاخیر ولی دروغ زیاد میگن من تو کفش هدیه درخواست دادم پول پست دوبرابر گرفتن ولی نفرستادن زنگ زدن یه بن بیست تومنی میدیم خرید کنی باز منم کلا ذیگه ازشون خرید نمیکنم کیفیت کفش هاشونم چندان جالب نیست بیرون بری بخری بهتره

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام کفشتون نیومد؟؟؟؟؟ منم دو هفتس سفارش دادم نگرانم🥲

ن هنوز

هی چند وقت یکبار پیام میاد ک نمیدونم برای بسته بندی ارسال شد.دوباره مباد برای انبار ارسال شد.دوباره میاد میخوایم بدیم پست و....

هنوز ک خبری نیس.من ۵ اردیبهشت سفارش دادم

2731
ن هنوز هی چند وقت یکبار پیام میاد ک نمیدونم برای بسته بندی ارسال شد.دوباره مباد برای انبار ارسال شد ...

هروقت کفشتون اومد خبرم کنید عزیزم

ایشالله بزودی بیاد

اخه چ وضعشه😒

بلاخره بعد یکماه و نیم دیروز پست چی اورده خونه نبودیم.نمیدونستم میاد.کد رهگیری نمیدن فعلا ب دستم نر ...

میشه وقتی رسید بگی چطور بوده منم ۲۸ اردیبهشت سفازش دادم خبری نیست

میشه وقتی رسید بگی چطور بوده منم ۲۸ اردیبهشت سفازش دادم خبری نیست

سلام منم ۲۷ اردیبهشت سفارش دادم

جز پیام ثبت سفارش پیام دیگه ای برام نیومده

واسه شما چی پیام نمیدونم بسته بندی یا ارسال ب انبار اومده؟؟؟

عزیزم کفشتون رسید؟

سلام عزیزم

امروز کفشای من رسید.بلاخره بعد یکماه و ۱۰ روز

از نظر کیفیت میتونم بگم افتضاحه

بنظرم این کامنتایی ک تو پیجشون مینویسن کیفیت خوبه الکیه

تازه من کفشهای گرون پیجشون رو خریدم و دوجفتم ۷۰۰ و خورده ای شد.ببین دیگه اون ۹۹ و ۱۹۹ تومنی ک میگن چی هستن دیگه.بنظرم منتظر کفشا نمون ک بیاد تو ذوقت میخوره و اصلا ارزش اینهمه انتظار رو نداره

سلام عزیزم امروز کفشای من رسید.بلاخره بعد یکماه و ۱۰ روز از نظر کیفیت میتونم بگم افتضاحه بنظرم ای ...

بعدم من اونموقع سفارش دادم ک بگ هم هدیه میدادن.اصلا اون چیزی ک تو پیجش میزاره بگ نیس.جنسش ک مثل بگهای یکبار مصرف پارچه ای ک فروشگاه و هایپرها میدن مثل اونه.سایزشم خییییلی کوچیکتر از اون.ی زیپ ی بار مصرف پلاستیکی هم داره.من ک پیجشونو ریپورت کردم

سلام عزیزم امروز کفشای من رسید.بلاخره بعد یکماه و ۱۰ روز از نظر کیفیت میتونم بگم افتضاحه بنظرم ای ...

سلام مممنون عزیزم که جواب دادی منم کفش ۴۰۰ تومنی گرفتم واقعا خاک تو سرشون و حرومشون شه امیدوارم نتونن بخورن حناق شه بچسبه بیخ گلو خودش و شوهرش

2706