2733
2734

من دخترما  بخاطر پروف نریزید سرم😂

میخام بدونم همه از لاغری و اسکینی خوششون میاد؟ 

کسی هست همسرش بگه تپل شو   یا تپل باشه همسرش خوشش بیاد بگه لاغر نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهر من از اونا که اسکینی هستن خیلی بدش میاد منم تپلم ولی میگه فقط شکمت اب کن دوست ندارم بقیه جاهات لاغر شه میگم نمیشه همش با هم لاغر میشه 😂

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

اره داداشم از زن چاق خوشش میاد😑

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )

بله 

کلا خانواده شوهرم 

جاریم هر کاری میکنه یکم چاق شع ولی نمیشه 

ده تا کمبود وزن داره

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

انگار اطرافیان من همه تپل دوس دارن چون خانوماشون همه چاقن و شوهراشونم راضین،منه بیچاره تا نیم کیلو اضافه میکنم همسرم یجوری رفتار میکنه. میگه لاغر باش

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2706