2733
2734
عنوان

رقابت🤣🤣🤣🤣

114 بازدید | 15 پست

سلااام 

عکس چشمام گذاشته بودم پروفایلم من چشمام درشته ونازه ولی درکل بدون هیچ منظوری خوشم اومدازاون عکس گذاشتم پروف بعداکس همسرم کلا بامن همیشه فازرقابت داره امروزاتفاقی دیدم فوری رفته همون مدلی ازچشماش عکس گرفته گذاشته پروفش🤣🤣🤣🤣البته باکلی فیل. تر

دو طرفه است این رقابت و الا شما هم رفتی پرپفشغ رو چک کردی دیگه

راحت باشید 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دو طرفه است این رقابت و الا شما هم رفتی پرپفشغ رو چک کردی دیگه راحت باشید 

نبابامن چکش نمیکنم درخواست فالوداده بودقبول نکرده بودم درخواست یه نفردیگروتواعلانات داشتم تاییدمیکردم اتفاقی دیدم 😂😂😂

اکس همسرت جز اقوام هستن؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

متاسفانه نبود قانون کپی‌رایت در کشورمون حقوق مولفین و هنرمندانی مثل شما رو پایمال می‌کنه.

اگر این قانون اجرایی بود هر بنی بشری با زاویه مشابه شما از چشم خود عکس می‌انداخت باید هزینه اقتباس از عکس هنری شما رو می‌پرداخت.

اکسای همسرتونو چک میکنید؟من خود اکسمو چک نمیکنم چه برسه به همسرش

نبابااون درخواست فالوداده بودتاییدنکرده بودم بعدداشتم یه درخواست دیگروتواعلانات میدیدم که دیدمش

متاسفانه نبود قانون کپی‌رایت در کشورمون حقوق مولفینی مثل شما رو پایمال می‌کنه. اگر این قانون اجرایی ...

اخه چه ربطی داره 😂😂من به کاربچگونش خندم میگیره هرکاری بکنم انجام میده که بگه ازمن خوشگل تره😂

2706