2733
2734
عنوان

خانوادم خیلی بی سخصییتن

487 بازدید | 32 پست

هفته ای یه بار شوهرم میره خونشون پدر مادرم همش حرف و کنایه میزنن بهش یهو مامانم میگه به خواهرم ابجیتو ببین شوهر نکن اون استرس خونه و اجاره خونه میکشه تو نه شوهرمم سرشو میندازه پایین لبخند میزنه یا پدرم میگه افرین دخترم تو زورت زیاده زور چهار تا مرد رو داری از شوهرت ک نا امید شدم   شوهرم به توهیناشون هیچی نمیگه  یهو خواهرم میکه بهم بریم دوتا یی فرا بخوریم شوهر پرخورتو نیار خیلی بی ادبن دلم برا شوهرم میسوزه

کمتر بری 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نرو خونشون .من نامزد بودم میومد بابام انگار عزاداره ماتم میگرفت یه طرف مینشست خواهرم انگار فلفل زدن بهش عصبانی میرفت اتاق مامانمم میرفت حیاط مینشست. خوششون نمیومد ازش .منم کلااا کات کردم الان حسرت دیدنمو میکشن به گوه خوردن افتادن اما کات کردم و چندین ساله ک نمیرم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
همین حرفا رو مادرشوهرت بهت میزد جرش میدادی😒یعنی تو هیچی نمیگی؟🙄

مادر شوهر من دیشب پشت تلفن برگشته میگه پسر بدبخت من از صبح میره تا شب میده شماها می‌خورید،  شماها دقیقا یعنی من و بچه هام، انگار بچه های من باباشون کسی دیگه بوده، یا من رفتم خواستگاری پسر عوضیش

2706