2733
2734

امشب داییم اومده بود خونمون خوشحاللللللل ...

گفتم مامان یه خبرهایی هست آنقدر خوشحال ... با مامانم یواشکی صحبت کردن گفتم خدایا چه خبره🥹...

قضیه از این قرار بود پسر خاله مامانم پنج سال پیش خواستگاری کرد من اون موقع موقعیت ازدواج نداشتم جواب رد دادم ... بعد ما با خاله مامانم اینا رفت آمد نداریم من این آقا رو هم کوچولو بودم دیدم یازده سالم بود ایشون بزرگ بود عروسی داییم دیدمشون دیگه ندیدمشون تا الان که ۲۹ هستم گذشت ...دیدم داییم با این آقا که پسر خالش هست صحبت حال احوال پرسی کرده چه عشقولانه هایی که این آقا به داییم در مورد من رد بدل نکرده 🤣🤣  من از خجالت آب شدم 🫢 عکسم رد بدل کرده بودن ..با داییم چه استیکرای عشق عاشقی زیر عکسم 🫢 داده بود هی نوشته بود خوشگله ناز بسیار عالی خوب همه چی تموم ... می‌خوام ازدواج کنم دوست دارم ازدواج کنم خانوادمم میگن ازدواج کن 😶 . آخه دوستان مامانش هم با مامانم ارتباطش خیلی نزدیک کرده مدام چندبار گفت دوست داریم دیانا عروسمون بشه خیلی‌ها دوسش دارن این صحبتا ...به داییم گفتم به به بهههه بهه من از خجالت دارم آب میشم تو خوشحالی؟ شاید تورو با من اشتباه فرض کرده فکر کرده پشت چت منم این همه عشق عاشقی در مورد من نوشته 🤣🤣 نوشته برای مرد سیبیل کلفت مثل تو 🤣 ی چیزی زده بودین دو تاتون ؛ 

گفتم مامان نه چک زدیم نه چونه دایی و پسر خالش 

عروس آوردن تو خونه 😁 

اینم قضیه امشب ما🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه خوبه قبولش کن آشنا شید خوشت اومد دیگه اوکی بده بهرحال عاشقش کردی ۵ سال مونده واست الان اونایی خیلی عاشق به نظر میرسن عقد یا نامزدن هم اینقدر به هم تعهد ندارن حالا ۴۱ باشه مهم نیس اونقدر همه چیز به اختلاف. سنی نیست 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
اگه خوبه قبولش کن آشنا شید خوشت اومد دیگه اوکی بده بهرحال عاشقش کردی ۵ سال مونده واست الان اونایی خی ...

دوست گلم ممنونم از نظر و کامنت زیبات و راهنمایی خوبت قطعا استفاده میکنم ایشالا به شادی هرچی قسمتم باشه اتفاق نیفته عزیزم