2752
2734

طرف رفته کربلا اومده اینقدر از غذاشون و پذیرایی و اونقدر به به چه چه میکرد که رفته کربلا 

همشم به طرف میگه ایشاالله قسمت خودتون نه یه بار بلکه ده بار 

چه خبره بسته خب شاید کسی شرایطشو نداره دل نشکنید 

دیگه رفتی مسافرت چرا اینقدر تعریف تمجید میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعضیا اینطورین 

مثلا یه لباس خریده یا داده خیاط دوخته کلییی تعریف و به به میکنه .

یا ازدواج کرده شوهرش رو اینقدر تعریف میکنه  و   ....

کلا خیلیا در همه مورد اینطورن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

سعی کنید همه چیو به خودتون نگیرید

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

پارسالم یکی رفته بود از فامیلامون بعد به من میگفت یه غذاهایی میدادن سیر میشدیم.... بعد میدونست منو بچه هام یه روزایی شاید غذای انچنانی نداریم .... منم بچه شیر میدادم هوس غذاهای اونجارو کردم ....

ولی زیارت هرکی میره ‌ قبول باشه ان شاالله ❤️❤️

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
کربلا مگه هتل درست حسابی داره که از غذاش تعریف کرده🤣😐 کربلا تا اونجا که میدونم خیلی معمولیه همه چ ...

نه با کاروان رفته امکاناتشون خوب بوده 

ولی زشته بخدا من دلم میخواد برم اونقدر ناراحتم دلم گرفته درسته رفتی خداروشکر دیگه دلیل نداره اینقدر حرف الکی که چی بشه 

دلش خوشه حالا رفته کربلا

منم خیلی بدم میاد با زیارت شواف میکنن ولی خب فک کنم یه حدیث داریم دقیق یادم نی فقد میدونم منظورش انجوریه ک کلن  وقتی زیارت ما میاین بگین ب دیگران ک اونا هم دلشون بخواد و ب دیدنمون بیان حالا من خیلی بد بیان کردم ولی یه همچین چیزیه

پول دربیارید برا پشتتون دیوار بخرید
2706