2752
2734
عنوان

اگ ب عقب برگردین...

54 بازدید | 11 پست

اگ برگردین ب دوران مجردی یا ۱۹ ..۲۰ سالگیتون چ کارهایی رو

انجام میدین 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون ۲ سال کرونایی رو از ترس جونم نمیچپیدم تو خونه !!!

قشنگ اون ۲ سال نحس کرونایی منو اندازه ۱۰ سال از زندگی عقب انداخت

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2731

عشق به کلام نیست. به رفتار و کارهاست.  گول کلام عاشقونه رو نمیخوردم .و هرگز با همه وجودم به کسی اعتماد نمیکردم. حتی فرشته ترین و پاک ترین ادم توی ذهنمون هم میتونه بدترین بشه.

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

سعی میکردم با یه پسر مناسب برم تو رابطه که تنها نمونم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
عشق به کلام نیست. به رفتار و کارهاست.  گول کلام عاشقونه رو نمیخوردم .و هرگز با همه وجودم به کسی ...

انقد دوست دارم عشق رو تجریه کنم منتهی ۱۹ سالم میگم هنوز زوده

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
انقد دوست دارم عشق رو تجریه کنم منتهی ۱۹ سالم میگم هنوز زوده

اون دوره ای عاشقی قشنگه واقعا

ولی بعدش که میشه شکست عشقی 

زهر میشه دنیا تا مدتها

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
اون دوره ای عاشقی قشنگه واقعا ولی بعدش که میشه شکست عشقی  زهر میشه دنیا تا مدتها

هوفففف

اگه عقل الانمو داشتم و ب عقب برمیگشتم...عاشق نمیشدم...باشگاهدنیرفتم شنارو یاد میگرفتم رقصو یاد میگرف ...

مرسی