2733
2734

اگ روزی ازدواج کنید میگید؟

من نمیگم هیچوقت چون چیز جالبی نیست و به نفع خودشه ندونه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من چیز بدی تو گذشته ام ندارم و فکر کنم خاطره ای نمونده که از بچگی تا حالا براش نگفته باشم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

گذشته ازدواجی بوده بگو یا نامزدی 

ولی دوس پسرداشتی نگو مشکل خانوادگی بزرگی داشتی نگو

نمی‌دونم از بی پولی از هرچیزی که فکر میکنی بعدا توی دعواهاتون سرکوفت میزنه بهت نگو

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چیز بدی نداشتم 

اما به نظرم نگو 

البته منم از گذشته همسرم نمیدونم 

اما ما انسانیم و ممکنه اگه از گذشته هم با خبر باشیم با هر بحث و دعوایی اونا بیاد جلوی چشممون و بگیم این کلا اینجوریه و از اول اینجوری بوده و هزار تا داستان بسازیم 

ما زنا خیلی حسودی میکنیم و صد در صد با اون دخترایی که تو گذشته بودن کنار نمیایم و میمونه رو دلمون و دلمون میشکنخ

مردا هم ثابت کرده که اگه از گذشته یه خانم بدونن تپ هر مشکلی اونو میکوبن به سرش 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨