2752
2734

یکسال باهم درارتباط بودیم من از این شخصیام که تو عمرم حتی سلامم به جنس مخالف نکردم اون با مادرم صحبت کرد و ... تا من راضی شدم با هم صحبت کنیم و اینا 

تو اون یکسال حدود هفت هشت باری هم دیدیم و ارتبلط خیلی خوبی داشتیم 

فشار مالی زیادی روش بود میگفت اگه من چند سال بعدم همین باشم چی جواب مامانتو بدم که معطل خودم کردم تورو و ... و تصمیم کرفتیم درارتباط نباشم 

تو حدود چندماهی که ارتباط نداشتیم مناسبتارو بهم تبریک میگفتیم و یه صحبت رسمی میکردیم 

چند وقت پیش بهم گفت میشه همو ببینم و منم گفتم اون موقع هم چند بار اومدم بیرون باهات مامانم در حریان بوده و من بدون اطلاع نمیتونم جایی برم 

ازم خاست با مامانم صحبت کنم تا همو ببینیم 

الان من چیکار کنم ؟؟؟ 😔😔😔 بگم اون باید بیاد با مامانم حرف بزنه؟ اینم بگم من دوست ندارم ارتباط دوست داشته باشم چون تو همون یکسال فهمیدم من ادم این روابط نیستم و باید این ارتباط اولی و اهریش باشه 

از یه طرف دوسش دارم 😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اینقدر مامانت رو می‌کشی وسط‌؟ هفت هشت بار در یک سال خیلی کمه‌. باید سعی کنی همه جوره بشناسیش. چند صد ساعت یا هم حرف بزنید. در غیر این صورت رو چه حسابی می‌خواهی ازدواج کنی؟

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
2731
چرا اینقدر مامانت رو می‌کشی وسط‌؟ هفت هشت بار در یک سال خیلی کمه‌. باید سعی کنی همه جوره بشناسیش. چن ...

اصلا این آقا با توجه به تعاریف استارتر شرایط ازدواج نداره اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره من بودم کلا بلاک

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)