2733
2739
عنوان

خاااانما متخصص گوش خوب كسي سراغ نداريد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7326 بازدید | 28 پست
بیمارستان مروستی  خیابون نوفل لوشاتو دکتراش خوبن

من مروستی رفتم دکتر احمدرضا مدیر بود،اصلا معاینه درستی نکرد من گوشم پارگی پرده داشت به چه بزرگی نفهمید بهش هم گفتم پاره هست گفت من علم غیب ندارم باید نوار گوش بیاری ببینم پاره است یا نه، در کل حتی ۵ تومنی که حق ویزیت دادم هم براش خیلی زیاد بود، به درد چوپانی هم نمی خورد چه برسه دکتری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مروستی رفتم دکتر احمدرضا مدیر بود،اصلا معاینه درستی نکرد من گوشم پارگی پرده داشت به چه بزرگی نفهم ...

عه من چند سال پیش مادرشوهرم رفت تعریف میکرد من اطلاعی نداشتم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
عه من چند سال پیش مادرشوهرم رفت تعریف میکرد من اطلاعی نداشتم

شاید دکترهای دیگه بوده، من که از این دکتر خیلی نازاضی بودم. البته بیمارستان مروستی از سال ۹۳ اهداشده به دانشگاه علوم پزشکیو دولتی شده و کیفیتش فوق العاده پایین اومده

2731
شاید دکترهای دیگه بوده، من که از این دکتر خیلی نازاضی بودم. البته بیمارستان مروستی از سال ۹۳ اهداشده ...

عزیزمیشه بگی بالاخره پیش کدوم متخصص گوش حلق بینی رفتی ؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزمیشه بگی بالاخره پیش کدوم متخصص گوش حلق بینی رفتی ؟؟

اره عزیزم من پیش دکتر خرسندی عمل شدم و خیلی راضیم. الان برا ویزیت پیش دکتر وحیده شوشی دزفولی میرم که ایشون هم خیلی خوبن هم برا مریض خوب وقت میزاره هم واقعا باسواده

من چون دوست پسرم رزیدنت جراحی بینی بود یبار کنگره ی رینولوژی باهاش رفتم خیلی از دکترای بنام و حرفه ای توش شرکت کرده بودن. رفته بودیم اونجا میگفت حسن فیروزی کارش خوبه از امریکاهم مدرک گرفته و اونجام دوره دیده. خواهر خودشم پیش فیروزی عمل کرده بود میگفت هم درمانی عمل میکنه هم زیبایی. جوری که بعد از جراحی به مشکل تنفسی و ... دچار نمیشی. من خودم از کنجکاوی که اگر یروز خواستم عمل کنم اینستاشو فالو کردم میذارم نمونه کاراشو ببینیدhttps://www.instagram.com/drfiroozi.hassan/

2738
شادلی جون به نظر من برای درمان کم شنوایی که داری برو پیش دکتر اصغری واقعا دکتر خوبیه من خاله ام همین ...

دکتر اصغری بی نظیره من خواهرم بهش گفته بودن که یه بیماری نادر گوش داره و خیلی داشت اذیت میشد چون فقط سرگیجه هم داشت با کلی پرس و جو بردمش پیش دکتر اصغری و با درمان ایشون خوب شد خداروشکر واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی خوبیه 

اره عزیزم من پیش دکتر خرسندی عمل شدم و خیلی راضیم. الان برا ویزیت پیش دکتر وحیده شوشی دزفولی میرم که ...

شما چطور تونسنید برای دکتر خرسندی معرفی نامه جور کنید؟ واقعا من متوجه نمیشم یعنی همینطور باید رفت پیش یه پزشک گوش دیگه و بگیم برای دکتر خرسندی معرفی نامه می خوام؟🤔

مشاوره آنلاین پزشکی با برجسته ترین پزشکان فوق تخصص گوش و حلق و بینی کشور با اپلیکیشن Matap (مطپ)

‏«مطپ | مشاوره پزشکی | خدمات پزشکی» را در بازار اندروید ببین:
http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.matap.app&ref=share

توی apple store هم هست

سرچ کنید Matap