2752
2734

دوستای مهربونم سوال دارم خدمتتون . من ارشد تا ترم 3 خوندم انصراف دادم اما هنوز کارهای انصراف دریافت مدرکم از دانشگاه انجام ندادم ... از مدارک کارشناسیم کپی دارم از ریز نمرات و خود مدرک و همچنین سازمان وزارت علوم سایت هست که استعلام مدرک تحصیلی معدل هست اونم گرفتم چاپ کردم .. قشنگ سایت وزارت علوم میتونن استعلام کنن مدارکم رو ...

الان یه کار می‌خوام برم کارمند فرودگاه هست اونم شرکت بخش خصوصی هست میخواستم ببینم با این شرایط باهام موافقت میکنن ؟ بعدا مدرک اصلم کارهای انصراف انجام بدم ببرم براشون ؟ راهنماییم کنین ممنون میشم مدرک اصل تحصیلی شما پیش رییس شرکتتون هست ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر قصدشون جذب نیرو باشه نباید به این بهانه رد کنند

من اصل مدرکم شرکت هست ولی برای رتبه بندی استفاده شده و سالانه بابتش پول جدایی می گیرم

اگر برای رتبه بندی استفاده نشه معمولا از هیچ کس اصل مدرک رو نمی خوان

2731
عزیزم فرودگاه آزمون استخدامی داره؟🥲 خسته شدم از بیکاری، ارشد دارم منم حیف اینهمه تلاشی ک کردم. ...

گلم آزمون استخدام بستگی داره چه بخشی بخوای استخدام بشی مثلاً کارمند پذیرش مسافر یا .... 

هر بخشی آزمون ندارن عزیزم بستگی داره جویا بشی اون شهر که هستی ببینی کدوم قسمت نیرو می‌خوان