2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من

تصوراتی که راجع به ظاهر خودت داشتی تغییر کرد؟

واقعا افسردگی باعث میشه خیلی خودت رو بد ببینی یا با درمانش فقط با واقعیت کنار میای؟

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
اره زیاد هیچ وقت حالمو خوب نکرد از ۱۵ سالگی تا ۳۰ سالگی انواع داروهارو خوردم اما خیلی ها هستن که ر ...

من فکر میکنم خیلی ها حتی خود روانپزشک ها افسردگی رو با اختلالات ناشی از توهم اشتباه می‌گیرند

افسردگی‌ علت داره و تا زمانی که اون علت یا خاطرش وجود داشته باشه هر چقدر هم قرص بخوری خوب نمیشی و این مشکلات توهم ما نیستند

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

آره من خوردم یه دوماه بود قطع کردم اشتهام خیلی کم شده بود بی حال وبی انگیزه شده بودم ۶کیلو وزن کم کردم  الان دوباره شروع کردم همین الان یه قرص اس سیتولوپرام شروع کردم با دارو حالم خوب بود 

آره من خوردم یه دوماه بود قطع کردم اشتهام خیلی کم شده بود بی حال وبی انگیزه شده بودم ۶کیلو وزن کم کر ...

اسم همه داروهاتو میگی 

کاش باعث کاهش وزن بشه ولی چاق نکنه