2733
2734

چرا اسلام میگه این دنیا شراب نخور زنا نکن ولی بجاش پاداش این کار بهشت میتونی شراب بخوری حالا کاری ب طهور بودنش ندارم یا حوری میدن بهت چرا منع شدیم مثل قضیه آدم و حوا هست ک خدا گفته این سیبو نخور ولی اونا خوردن و تبعید شدن ب زمین اگه خودش خلقمون کرده چرا باید اذیتمون کنه حکمت خدا اینا هم سرم نمیشه لطفاً بیاد یکی قانعم کنه حالم خوب نیست جمله بندی ام افتضاح 

امتحان دینی داری فردا گلم😂

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو قران گفته شراب طهورا، تو زبان عرب به هرچیز قابل شربی میگن شراب، منظور اونی نیست که شما میگی 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731

شراب به عربی معنی اش مایعی هست که قابل نوشیدن و شرب باشه 

وگرنه اون چیزی که مست کننده است یه اسم دیگه داره 

تو قرآنم گفتم شراب طهور. یعنی نوشیدنی پاک 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
امتحان دینی داری فردا گلم😂

نه ۲۱ سالمه بچه مدرسه ای نیستم از اینکه تو ی خانواده فقیر و معتاد ب دنیا اومدم زجر میکشم از این ک خدا اینقدر زشت خلقم کرده ناراضیم حالا زشت شدم هیکلم داغونه چرا اینقدر مریضی داده بهم من این مریضی رو نمیتونم تحمل کنم چقدر دیگه درد بکشم آرزوم اینه بمیرم کاش هیچوقت خلق نشده بودم

فهمیدی ب منم بگو ،خالق مهربونه و گوگولی اما دهنتو سرویس میکنه امتحان الهی میگیرهه ببینه طاقتت چقدره خب چرا

...What the fu                                                      
تو قران گفته شراب طهورا، تو زبان عرب به هرچیز قابل شربی میگن شراب، منظور اونی نیست که شما میگی 

برام مهم نیست اینا چرا باید خدا خلقمون کنه ک ازمون امتحان بگیره مگه ما گفتیم بیایم این دنیا دلیل این کاراش چیه چرا باید بچه مریض و فلج یا معلول ب دنیا بیاد چرا باید مردم سرطان بگیرن یا هر درد و مشکل دیگه ای اگه چیزی هم بگی میگن حکمت خداست چرا حکمت خدا فقط درد و سختیه

شراب به عربی معنی اش مایعی هست که قابل نوشیدن و شرب باشه  وگرنه اون چیزی که مست کننده است یه ا ...

منظورم کلا بود چرا باید خلقمون کنه ک این دنیا زجر بکشیم اصلا هدفش چی بوده اگه میخواست از روح خودش بده  همون بهشت نگهمون می‌داشت دیگه چرا روی زمین بمونیم این همه فساد و قتل گناه مریضی فقر و... تحمل کنیم مگه ی ادم چقدر صبر داره 

فهمیدی ب منم بگو ،خالق مهربونه و گوگولی اما دهنتو سرویس میکنه امتحان الهی میگیرهه ببینه طاقتت چقدره ...

عاغا من طاقت ندارم دیگه ولم کن یا هم بکشم راحتم کن خسته شدم دیگه چقدر تحمل کنم هر چیزی هم میگم میگن کفره خدا غضب میده بهت دیگه غضب از این بیشتر کاشکی میشد رو در رو باهاش صحبت کنم همه سوالام بپرسم

نه ۲۱ سالمه بچه مدرسه ای نیستم از اینکه تو ی خانواده فقیر و معتاد ب دنیا اومدم زجر میکشم از این ک خد ...

آنکه مقرب تر است جام بلا بیشترش دهند 

عزیزم ما بابت همه نعمت هایی که داریم بازخواست میشیم اون دنیا هر کسی که بخواد وارد یه مجموعه ای بشه قبلش باید مراحل یا آزمونی رو طی کنه 

علم ما محدوده  حکمت خیلی از کارها رو نمیدونیم بعد از هزارن سال علم تونسته دلیل بسیاری از امر و نهی هایی که زمان پیدایش اسلام گفته شده رو پیدا کنه برای مثال همین مسئله زنا ارتباطات جنسی گسترده باعث انتقال بیماری میشه هم چنین تو بحث انرژی ها اونایی که اطلاعات کافی دارن گفتن که این ارتباطات گسترده باعث کاهش انرژی افراد میشه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
آنکه مقرب تر است جام بلا بیشترش دهند  عزیزم ما بابت همه نعمت هایی که داریم بازخواست میشیم اون ...

نمیدونم چرا اصلا درک نمیکنم مغزم قبول نمیکنه حس میکنم خدا باهام لج کرده از زمین و زمان فقط واسم مشکلات و مریضی میباره امروز اینقدر گریه کردم بازم خالی نشدم درونم آروم نمیگیره ب چ گناهی اومدم این دنیا زجر بکشم

نه ۲۱ سالمه بچه مدرسه ای نیستم از اینکه تو ی خانواده فقیر و معتاد ب دنیا اومدم زجر میکشم از این ک خد ...

عزیز دلم من شوخی کردم 

ما فردا یه عده زیادی ترمیم معدلی و دوازدهمی امتحان دینی داشتیم 

برای همین شوخی کردم 

من واقعا نمیدونم چی بگم 

ادم تو حکمت خدا میمونه 

امیدوارم فقط جواب سختی هاتو بده نازنینم 💚

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵