2752
2734
عنوان

شما برای افسردگی تون چکار کردین

186 بازدید | 30 پست

رفتین روانشناس ؟ 

ارتباطتون رو با خدا قوی کردین ؟ 

هر کاری کردین که خوب شدین بگین .

لطفااا نگین که هنوز اینجوریم ....

اینایی که خوب شدن بگن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سی و چندسال افسردگی شدید داشتم و از هفت روز هفته پنج روزش عین ی مرده ی گوشه میوفتادم و آهنگ غمناک گوش میدادم ی روز خواستم و تصمیم گرفتم که دیگه بسه و کم کم با کارایی که کردم حالم بهتر و بهتر شد ،الان دیگه موضوعی به لطف خدا افسرده م نمیکنه مشکلات هست ولی من قوی شدم بلد شدم چکار کنم باهاشون

خودشناسی 

پذیرش 

ارتباط با آدم های جدید 

تقویت ارتباط با خدا بیشتر صحبت کردن باهاش و ایمان داشتن 

ورزش 

مدیتیشن 

پادکست 

ترک آهنگ های سمی 

طبیعت آخ از این آخری برو تو طبیعت مدیتیشن و یوگا کن همشو میشوره میبره حالمو جدت از اونا این خوب کرد این آخری معجزه است 

شرایط زندگیمو پذیرفتم و باهاش کنار اومدم 

اگر تو شرایط بدو سخت بتونم یه راهی برای روح و جسم خودم باز کنم هنره

ورزش میکنم ،از همین داشتهای اندکم لذت میبرم میخندم انقد میخندم که کنار چشمام چروک شده 

چشمه اشکمو خشک کردم 

خیلی حالم خوب شده خیلی قوی شدم 

هر روز که بیدار میشم میگم شاید روز آخر زندگیم باشه نهایت استفاده و لذت ازش میبرم 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
چه مدت تراپی رفتی ؟  چجور تشخیص دادی تراپیستت خوبه ؟ اخه بعضی ها پولکی و بیشعور هستن

یک سال

خب واقعا پولکی نبود. حتی گاهی برام بیشتر از زمان خودم وقت میذاشت. و اینکه منو  با خودم مواجه می کرد و طی مدتی که پیشش می رفتم واقعا حس می کردم که حالم داره بهتر میشه. 

من خودم دارم سمت افسردگی میرم ولی ی چیزو مطمئنم افسردگی از ایمان ضعیفه وقتی ب خدا ایمان واقعی داشته ...

عزیزم این حرف رو نزن وقتی با روح و روانت بازی میشه ازار میبنی نتیجش میشه افسردگی .

عزیزم برای ورزش لازم نیست استخر و باشگاه و فلان بری

برو بدو! همین. مرتب برو. هفته ای سه چهار بار به مدت نیم ساعت الی 40 دقیقه برو بدو. بهت قول میدم همون ماه اول تاثیرش رو ببینی. ورزش خیلی نجات بخش تر از اون چیزیه که ما فکر میکنیم.

2706