2733
2734

توی برنامه نویسی نیاز نیست حرفه ای باشید تا کسب درآمد کنید. الان یه برنامه نویس که 6 ماه خوب وقت گذاشته و یادگرفته، میتونه بره استخدام شه و ماهی بین 12 تا 18 تومن درآمد داشته باشه. سه سال سابقه هاش بین 25 تا 40 میتونن حقوق داشته باشن. اینا تقریبیه ها. چون اطراف من همه مدل برنامه نویس با سابقه کم و زیاد دارم، تقریبا میدونم درآمدها چجوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته بستگی داره دیدگاه شما از حرفه ای بودن چی باشه. اونیکه 6 ماه مطالعه کنه حرفه ای میشه توی کدنویسی و قواعدو سینتکس و یاد میگیره. اونیکه 3 سال سابقه داره، حرفه ای میشه توی کد نویسیه تمیز و بهینه.

اونیکه 6 سال سابقه داره حرفه ای میشه توی معماری و زیرساخت و الا آخر. برنامه نویسی تمومی نداره همیشه باید یاد بگیرید.

میشه  مسیر سایتو بگین

اگر میخاهید تغییر زبان بدید و بصورت تخصصی با یکی از حوزه های فرانت یا بکند، کد نویسی کنید.مسیر یادگیری شما بصورت زیر باشه. 

حوزه فرانت: 

اول html css رو یاد بگیرید، همزمان باهاش javascript رو یادبگیرید. در ادامه react یا angular.البته استخدامیه react بیشتره.

حوزه بکند: 

یکی از زبون های 

C#.NET - ASP.NET

php

python

Java

البته استخدامیه C#.NET

و php بیشتر از بقیه است.

شماکه وردپرس رو بلدید همون رو ادامه بدید. باوردپرس هم میشه کاملا سایت طراحی کرد. وردپرس با زبون php ...

بله وردپرس عالیه ولی دوست دارم واسه پیشرفت یا سئو یا فرانتو در کنارش یاد بگیرم 

سئو چطوره؟ 

شماکه وردپرس رو بلدید همون رو ادامه بدید. باوردپرس هم میشه کاملا سایت طراحی کرد. وردپرس با زبون php ...

یه سوال دیگه با وردپرس اکثر سایتارو میشه طراحی کرد با وجود وردپرس کدنویسی بازارش خوبه؟  

یه سوال دیگه با وردپرس اکثر سایتارو میشه طراحی کرد با وجود وردپرس کدنویسی بازارش خوبه؟  

بزار براتون یه مثال بزنم تا کاملا بازار ورد پرس رو درک کنید. فرض کنید شما میخاهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید، میروید به یک شرکت یا یک برنامه نویس، سفارش سایتتون رو میگید و براتون با ورد پرس طراحی میکنه.

حالا فرض کنید شما میخاهید سامانه بانکی، سامانه های حضور غیاب، سامانه مدیریت مدارس، سامانه بیمه تامین اجتماعی، سامانه یارانه ها، بورس، ایرانخودرو  و هزاران سامانه دیگر رو پیاده سازی کنید. این کارهارو نمیشه تنهایی انجام داد، و این سامانه هارو هرگز با وردپرس نمینویسن. شرکتهای بزرگ این سامانه هارو طراحی میکنن و برنامه نویس های مابقی زبون هارو استخدام میکنن.

در کل برنامه نویس های مثلا زبان های، C#.NET و php و reactjs و angular و java و python بازار کار بهتری از ورد پرس دارن. البته خود وردپرس و لاراول از زیرمجموعه های php هستن.

بزار براتون یه مثال بزنم تا کاملا بازار ورد پرس رو درک کنید. فرض کنید شما میخاهید یک فروشگاه آنلاین ...

ولی منظور من این نیست که بازار کار برای وردپرس کمه. هرکسی نسبت به زمان و هزینه ای که میزاره، دستمزد میگیره. شما شاید 6ماه وقت بزارید و وردپرس و یادبگیرید و حقوق 8 تومن دریافت کنید. ولی یک سال وقت بزارید C# رو بخونید و حقوق 12 تومن دریافت کنید. این حقوقا میانگین برای برنامه نویس های بدون سابقه هستش

ولی منظور من این نیست که بازار کار برای وردپرس کمه. هرکسی نسبت به زمان و هزینه ای که میزاره، دستمزد ...

ممنون توضیحاتتون خیلی کامل بود

من سی سالمه و یه بچه چهار ساله دارم،  تو این سن ارزش داره استارت فرانتو بزنم البته ضمینشو داشتم

تو فکر سئو هم هستم چون قبلا تجربی کار کردم 

2706