2733
2734
عنوان

میخوام برم در خونش بهش فوش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 81 پست
طرف ۱۵ سال از اسی بزرگتره. اونقدر جذبه داشته که همه ایشونو جمع کردن بردن عذرخواهی و اشتی کنان.فیلم ه ...

فکر نمی کنم جذبه باشه ،تازه اسی باید بزرگ بشه ،مگه نمیگه مظلومم ،باید درنده بشه و زرنگ 

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم ناراحت و عصبانی هستی من همیشه اینطور موقع ها فحش که هیچ تا زدن و کشتن طرف رو تو دهنم تصور می‌ ...

ممنون اره سعی میکنم اینکارو بکنم،به مامانمم ننیتونم بگم چون اگه بگم رفتم اشتی کردم دلش میشکنه چون اونم خیلی ناراحت کرده بود جاریم،برام دعا کنید ارامش پیدا کنم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دقیقا همینه،چون من کوچیکترم کاسه کوزه سرمن شکسته که تقصیر منه همه چی،امیدوارم خدا رسواش کنه 

ایشون میگفت تو جمع بهش محل بدی جای دیگه سرد باشی. انگتر اون خانم بچست، خوب راهی پیدا میکنه که به همه بفهمونن این نقشه رو. شما همون راهکار اولی خودمو انجام بده. نه بی احترامی کن کلا نه چیزی. نرو خونش.اصلا نرو. الان منم یکی از زنداییام با بقیه جاریاش کاته.بااینکه از همشون بزرگتره ولی خیلی ساله نمیره خونشون. البته کرم از اون دوتا جاریای دیگش بود. شما نرو. انقدر بیاد و شما نه حرفی بزن نه چیزی پشت چشم نازک کن ومحل نده وجاشم نرو.دوسه سال اینجوری کنی طرف دیگه خودش نمیاد خونت.تولدی مراسم چیزی داری دعوتش نکن. غذای نذری چیزی خواستی پخش کنی یا واسش نده یا بده شوهرت بده داداشش. تلفنای جاریتو جواب نده. عیدام شما کوچکتری یا نرو،شوهرت تنها بره. یا‌باشوهرت هماهنگ میکنی ۹،۱۰ عید در حد ۱۰ مین میری ومیایی حتی جوری که وقت نکه چایی شو دم کنه.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
یه چیز خیلی مسخره ودروغ ،میترسم جزئیات بیشتر بگم شناخته بشم 

هر طور بهتره و راحتی بکن

ولی شاید زیادی حساسی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ایشون میگفت تو جمع بهش محل بدی جای دیگه سرد باشی. انگتر اون خانم بچست، خوب راهی پیدا میکنه که به همه ...

اینکار خیلی خوبه که شما میگی کاش شوهرمم باهام هماهنگ باشه ،هوامو نداره متاسفانه ،بچه بدنیا اومد میخواد دعوتشون کنه بیان خونمون  نمیدونم چجوری منصرفش کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر نمی کنم جذبه باشه ،تازه اسی باید بزرگ بشه ،مگه نمیگه مظلومم ،باید درنده بشه و زرنگ 

متاسفانه دلم نمیومد دل ادمارو بشکونم،این جاریمم از مظلوم بودن من استفاده کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکار خیلی خوبه که شما میگی کاش شوهرمم باهام هماهنگ باشه ،هوامو نداره متاسفانه ،بچه بدنیا اومد میخو ...

با دکترت حرف بزن بگو شرایطم خوب نیست باشوهرم حرف بزنید که تا چند ماه دوروبرم سکوت باسه.الکی خودتو بزن به افسردگی پس از زایمان. اگه بازم دعوتشون کرد شما برو تو اتاق درو ببند پشتتو بکن به در وبخواب. یا کلا با مادرت هماهنگ باش برو چند ماه خونه مادرت

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
ممنون اره سعی میکنم اینکارو بکنم،به مامانمم ننیتونم بگم چون اگه بگم رفتم اشتی کردم دلش میشکنه چون او ...

نگران نباش زود آروم میشی اصلا پاشو برو آرایشگاه یا هر کاری آرومت میکنه     فقط از این به بعد رابطه با جاری رو مدیریت کن باهاش بی ادبی یا بداخلاقی نکن  بهش فرصت بدی کردن نده خیلی قاطعانه برای خودت حریم قائل شو   تو زندگی با هیچ کس صمیمی نشو نهایت با بقیه وقت بگذرون رو شعور و معرفت هیچکس حساب باز نکن برای هیچ کس حتی مادر یا خواهرت درد دل نکن و راز دلت یا برنامه هاتو نگو  اینطوری تنها دردت ی سینه پر از درده که نمیتونی برای هیچکس بگی    نشنیدی حضرت علی از بی کسی سرشو تو چاه می‌کرد درد دلشو میگفت 

اینکار خیلی خوبه که شما میگی کاش شوهرمم باهام هماهنگ باشه ،هوامو نداره متاسفانه ،بچه بدنیا اومد میخو ...

البته بگم من خودم دلم نمیاد بدجنسی کنم این کارایی که گفتم یکم بدجنسی بود. اگه بتونی کلا خونتونو عوض کنید بهتره.جوری باش که از هم کینه نگیرید دل همو نشکنید ولی زیاد هم رفتوامد نکنید

البته بگم من خودم دلم نمیاد بدجنسی کنم این کارایی که گفتم یکم بدجنسی بود. اگه بتونی کلا خونتونو عوض ...

منم میخواستم فقط ازش دور بشم تا ارامش پیدا کنم،شوهرم قبول نمیکنه ،دعا کن برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لزوما چیزی دوباره شروع نشده. شما روابط و همون طوری محدود ادامه بده. اتفاقا الان دیگه نمیان دوباره زورتون کنن ببرن آشتی دیگه. 

دانا باش و ازین فرصت استفاده کن تا روابط و هر جوری دوست دارید ادامه بدید. ‘قهر نبودن’ به معنی دوست بودن نیست!

2706