2752
2734
عنوان

بچه ها از عفونت دندان و لثه گوش کر میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 24 پست
دقیقا منم تجربه شو دارم اونم شبها میاد سراغ آدم .شیاف دیکلوفناک زدم آروم میشدم.درد خییییلی زیاد میشد ...

ممنونم عزیزم الان برم بخوابم که برم بخرم الآنم معدم بهم ریخته تهوع دارم بخاطر قرص ها

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤

کر نمیشه. شاید مجرای شیپور استاش ورم کرده ،مجرای بین حلق و گوش . آنتی بیوتیک میخوری؟ باید دکتر گوش و حلق و بینی هم بری 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم الان برم بخوابم که برم بخرم الآنم معدم بهم ریخته تهوع دارم بخاطر قرص ها

برو گلم استراحت کن انشالله خوب بشی 

🌹آتلیه خانگی دارم .عکس بچهاتونو  با هزینه ناچیز آتلیه ای کنید هر عکس 25..  برای سفارش خصوصی درخواست بدید
2731
آنتی بیوتیک اره آموکسی سیلین مترونیدازول 

خب باید آنتی هیستامین هم بخورین ولی دکتر گوش و حلق و بینی هم برید آمپول ام لازمه. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
چه امپولی 

آمپول استرویید به تشخیص پزشک ورم رو کم میکنه 

پس چرا الان اون طرف هیچ صدایی حس نمیکنم درد می‌کنه 

به خاطر ورمه مترونیدازول همراه آموکسی سیلین بخور همش میخوابه آب نمک مسواک بزن ضد التهابی سرکه سیب با آب مخلوط کن هر روز تو دهنت بچرخون شهرتون درمانگاه هلال احمر داره برو قیمتش خیلی پایینه 

به خاطر ورمه مترونیدازول همراه آموکسی سیلین بخور همش میخوابه آب نمک مسواک بزن ضد التهابی سرکه سیب با ...

الان برم هم کسی قبول نمیکنه میگن باید چرکش بره بعد تا چرکش بره بیمه تمدید میشه اونوقت میتونم نصف هزینشو خودم بدم نصف بیمه 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
الان برم هم کسی قبول نمیکنه میگن باید چرکش بره بعد تا چرکش بره بیمه تمدید میشه اونوقت میتونم نصف هزی ...

به هر حال ببین شهرتون درمانگاه هلال احمر اگه داره قیمتش رو بپرس شاید تکمیلی هم قبول کنه