2752
2734
عنوان

کلی خاطره بد دارم و قصد خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 36 پست
خواهر من کسی بهتون نگفت آدم بده، من بنده خدام و خوب و بد ما رو فقط خدا میدونه، من وظیفمه این ظن رو د ...

اگه میخواین، من هرچی در توانم باشه کمکتون میکنم

در زمینه مسائل دینی (حالا خودم واقعا آدم انچنانی نیستما، فقط دوست دارم کمکتون کنم)

ما تاپیک شروع نماز هم داریم، کانال هم براش داریم

اما شما اگه خواستین تو هر زمینه ای تو خصوصی هم میتونیم باهم صحبت کنیم

خدا فرصت زندگی کردن بهتون داده

پس قددشو بدونید و تا الان هرچی شد بریزید دور، شما میتونی به زندگی برگردی و امیدوار بشی

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
الان ب هرکی اول رابطه بگی ازدواج ، فک میکنه ادم اویزونی هستی فرار میکنه . 

عزیزم چرا اینطوری فکر میکنی؟ چرا فکر نمیکنی که من به عنوان یک دختر اونقدر ارزشمندم که نخوام زیر بار یه رابطه پنهانی مر از استرس حرام بدون تعهد برم که تهش معلوم نیست چیه؟

اصلا چرا ما دخترا انقدر خودمونو دست کم میگیریم؟ 

اتفاقا بذار پسرا اینطور فکر کنن که اگه به دختری پیشنهاد دوستی دادن، دختر حق داره اینطور فکر کنه که اون پسر اونقدر مرد نیس که مرد و مردونه بیاد خواستگاری

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چرا اینطوری فکر میکنی؟ چرا فکر نمیکنی که من به عنوان یک دختر اونقدر ارزشمندم که نخوام زیر بار ...

اخه خود منم مطمئن نیستم وقتی بایکی حرف میزنم همون اول در حد ازدواج ببینمش یانه . باید یمدت شناخت پیدا کنم . والا ب سه نفر همون اول گفتم من جدی ام متعهدم درحالی ک همون سه نفر واسه من میمردن ،یهو همه فراری شدن😂  احساس میکنم پسراهم میرن دنبال دخترای ک مغرور باشن .

اخه خود منم مطمئن نیستم وقتی بایکی حرف میزنم همون اول در حد ازدواج ببینمش یانه . باید یمدت شناخت پید ...

پس اونی که با اسم ازدواج فرار میکنه دنبال یه دختری سطحیه که یه مدت ازش استفاده کنه و بعد بندازتش دور

دختر مغرور دختری نیست که بدون تعهد رسمی با کسی وارد رابطه بشه

2731
پس اونی که با اسم ازدواج فرار میکنه دنبال یه دختری سطحیه که یه مدت ازش استفاده کنه و بعد بندازتش دور ...

اره من هم فعلا تصمیم ازدج ندارم . گفتم هروقت بخوام ازدج کنم یه ماه اشنا میشم بعد . طرف اومد ک اومد نیومد هم بسلامت . ن خودمو گول میزنم ن وقتمو تلف میکنم 

ببخشید طرف یک سال نقش پسر خوبه رو بازی کنه تو باور نمیکنی ؟؟ ببره خونه خواهر مادرش تو جمع فامیل مثلا ...

مسلما ایراد اون هست اما شما باید به فکر خودت باشی چون اون حتی ذره‌ای به شما فکر نمی‌کنه و خودت باید به خودت کمک کنی.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
اره من هم فعلا تصمیم ازدج ندارم . گفتم هروقت بخوام ازدج کنم یه ماه اشنا میشم بعد . طرف اومد ک اومد ن ...

آفرین این درسته، البته این که میگین تصمیم به ازدواج ندارمو اینو نگین

ازدواج یه کاریه که اگه نوقعیت مناسبش پیش اومد باید انجام بدیم

اتفاقا پسر وقتی ببینه دختر خانواده براش مهمه چهارچوب داره، متوجه میشه که این از دخترای دم دستی نیست، اگه مرد زندگی باشه میاد جلو اونم رسمی و تواستکاری، اگرم پا پس کشید که معلوم میشه که فقط به خاطر تامین هوسش میخواسته

یه مشاور خوب هم پیدا کنین و زمان خواستگاری حتما برین