2733
2734
عنوان

امروز روز مرگ من خواهد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 47 پست
خیلی خیلی سخته..فقط بخاطر پدرمادرم فقطططط دارم تحمل میکنم تاالانم کلی گریه کردم دلم میخوادداد بزنم ز ...

من پریشب صورتمو میچسبوندم به بالش و داد میزدم که همسایه ها صدامو نشنون😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان ۲۷ سالمه هم دیگه شرایط و حوصله ازدواج سوم رو ندارم هم اینکه سنم کمه نمیتونم یه عمر مجرد بمون ...

مجرد بمونی خیلی بهتره تا بااین حیوون دم دمی مزاج فوکول مامانی بمونی . مردی ک ب اینچیزا بخواد طلاق بده تو پا پیش بذار زودتر خلاص شو . 

من الان ۲۷ سالمه هم دیگه شرایط و حوصله ازدواج سوم رو ندارم هم اینکه سنم کمه نمیتونم یه عمر مجرد بمون ...

وای چقدر ضعیفی تو با این سن کم تمام زندگیت و وابسته کردی به یک مرد به ازدواج حتی الانم داری از ازدواج سوم حرف میزنی واقعا فکر کردی بدون ازدواج نمیش زندگی کرد؟؟برات دعا میکنم اونقدر قوی و محکم بشی که به خودت متکی باشی و بدون هر مردی بتونی تنها با تکیه کردن به خودت زندگی کنی انقدر هم خودتو سبک نکن در مقابل شوهرت اون ضعف تو دیده داره سواستفاده میکنه بگو برو طلاقم بده بزار مراحل طلاق جدی بشه ببین چجوری به دست و پات هم میفته به شرط اینکه قوی خودتو نشون بدی نه ضعیف 

درخواست دوستی رد میکنم 

نگران نباش

ازدواج وطلاق هردو باید راحت باشه،

نباید به خاطر ترس از ازدواج ویا طلاق زندگی ها به جهنم وروابط نادرست پیش بره.

خوب کاری می کنید .از حقتون دفاع کنید .اگر طلاق گرفتید امیدوارم بهترش نصیبتون بشه.

واگر هم نگرفتید امیدوارم سربلند وبدون استرس زندگیتون را بگذرونید.

از سکته کردن پدر ومادر ودیگران نترسید وشجاع باشید،

حق گرفتنی هست نه دادنی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
وای چقدر ضعیفی تو با این سن کم تمام زندگیت و وابسته کردی به یک مرد به ازدواج حتی الانم داری از ازدوا ...

من از اینکه بعد از طلاق دوم دوباره برگردم خونه بابام میترسم. واقعا از عذاب پدر و مادرم میترسم.

توی اقوام ما هیچ دختری تاحالا طلاق نگرفته همه زندگی های موفق دارن اما من بار دومم هست، خب این واقعا یجور سرشکستگی هست. میترسم واسه طلاق سفت بگیرم و اونم تا تهش بره. اخه مشکل مالی واسه مهریه نداره

2706