2752
2734
عنوان

امروز روز مرگ من خواهد بود

1031 بازدید | 47 پست

بچه ها من از ساعت ۴ تا الان بیدارم و استرس امروز رو دارم.

شوهرم دیشب گفت فردا صبح واسه طلاق اقدام میکنم، به خانوادت بگو بیان.

حتی لباساشم برداشت و رفت.

امروز در واقع روز مرگ منه، پدر و مادر خودش که تا الان صد در صد متوجه شدن، پدر و مادر منم بیخبر از همه جا امروز متوجه میشن و شوک بدی بهشون وارد میشه.

من ازدواج دومم هست. دارم نابود میشم.

تورو هرکسی که دوست دارید واسم دعا کنید که منصرف بشه، اگر فرصت دعا کردن ندارید، یه صلوات به نیت منصرف شدن شوهرم از طلاقش با من بفرستید خواهش میکنم ازتون😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلیلش برای طلاق چیه؟

توی تاپیک یکی مونده به آخرم گفتم. شوهرم خیلی عصبیه، سر یه موضوع کوچیک همیشه الم شنگه به پا میکنه. پریروز گفت بیا بریم خونه بابام بهش گفتم نه بریم خونه عموم عید نرفتیم زشته، یهو عصبانی شد که تو دوست نداری خونه خانداده من بیای، بعدش هرچی بهش میگفتم که اوضاع بهتر بشه ولی هی بدتر میشد

مهریه بگیر . مردی ک نمیخوادت رو تو چرا میخوای . بعدم چرا بمیری ، این مرد لیاقتت رو نداره زیاد بهش رو ...

من الان ۲۷ سالمه هم دیگه شرایط و حوصله ازدواج سوم رو ندارم هم اینکه سنم کمه نمیتونم یه عمر مجرد بمونم. شرایط زندگیم خیلی بد میشه. کاش با همین میتونستم بمونم ولی حیف که دیگه تصمیمش قطعیه

قبلا هم این تاپیکو زدی امیدوارم بازم به خیربگذره و منصرف شه

شما که خب شرایط طلاقو نداری و غصه پدرمادرتم میخوری  بیشتر مواظب باش و بیشتر با قلقش را بیا که تنش و درگیری درست نشه 

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
قبلا هم این تاپیکو زدی امیدوارم بازم به خیربگذره و منصرف شه شما که خب شرایط طلاقو نداری و غصه پدرما ...

کاش برگرده دیگه غلط بکنم صدام دربیاد. لطفا برام دعا کن نمیدونید چه حجم استرس و دلشوره ای رو دارم تحمل میکنم

من الان ۲۷ سالمه هم دیگه شرایط و حوصله ازدواج سوم رو ندارم هم اینکه سنم کمه نمیتونم یه عمر مجرد بمون ...

چقدرمنو شبیه همیمم منم ازدواج دومم هست ب مشکل خوردم ۲۶سالمه😔😔

اندوه کسی را نکشت.اما ماراازهمه چی تهی ساخت...💔
میدونم داری چی میکشی، میدونم خانوادت چقدر آسیب میبینن و اذیت میشن و خودت چقدر ناراحتی درکت میکنم

خیلی خیلی سخته..فقط بخاطر پدرمادرم فقطططط دارم تحمل میکنم تاالانم کلی گریه کردم دلم میخوادداد بزنم زیاد

اندوه کسی را نکشت.اما ماراازهمه چی تهی ساخت...💔
من الان ۲۷ سالمه هم دیگه شرایط و حوصله ازدواج سوم رو ندارم هم اینکه سنم کمه نمیتونم یه عمر مجرد بمون ...

حالا چرا هی فرت‌ فرت ازدواج میکنی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2706