2733
2734

پای غذا بودیم داماد مادرشوهرم که بچشو مادرشوهرم بزرگ کرده یه تخت دونفره خونشون گذاشته بود

ب مادرشوهرم گف خونه جدیدتون کوچیکه تخت ایلیا (پسرش) کجا می ذارین ؟

این درحالیه که خواهرشوهرم گفته بود دیگه نمیخواد تخت وپس بگیره

بعد دیدیم تو حیاط خواهزشوهرم و شوهرش بحثشون شده بود مرده داد میزد که من قبلا ماشین دادم بابات واصن منظور نداشتم فحش میداد...

من حس میکنم منظور نداشته ولی خب باز اون زنه شوهرشو بهتر میشناسه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حس میکنم منظور نداشته ولی خب باز اون زنه شوهرشو بهتر میشناسه

منم فک کنم نداش

خواهرشوهرم فقط چون گفته اون تخت ایلیا

و مالکیت داده .گفته جا ندارین

فک کرذه عمدا میگه تا مثلا ب اونا بفهمونه مال پسرشه بعدا پس بدن

درحالی که مرده میگف من اگه این جوری بودم ماشین نمیذادم بابات ولی بهرحال صدا بحثشون منم شنیدم

منظورش احتمالا این بوده که چرا کوچیک بودن خونه مادرش رو بلند بلند به زبون اورده الکی انقد بزرگش کرده که اونم دهنشو باز کرده همه چی گفته ک مثلا ماشین دادم بهشون .

کلا انگار خانواده عجیبن  خواهر شوهرت و‌شوهرش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
منظورش احتمالا این بوده که چرا کوچیک بودن خونه مادرش رو بلند بلند به زبون اورده الکی انقد بزرگش کرده ...

نه میگف چرا گفتی تخت ایلیا من که گفتم پس نمیگیرم برا خوذشونه

همون طور ک ب فامیلا تو وسیله دادم 

شوهره هم میگف منظوری نداشتم و دعوا شد