2733
2734
عنوان

نگاه نی نی سایتی.

98 بازدید | 11 پست

شش ماهه عقدم هنوز پول جور نشده عروسی بگیریم و با کلی قرض و وام خونه خریدیم نه یک جای خوب فقط خونه نوسازه دلمون خوش همونه

به لحاظ اعتقادی وسیاسی باشوهرم متفاوتم که بعد عقدفهمیدم ولی فهمیدم باید باهاش کنار بیام 

بااینکه استعداد درخشان بودم و رتبه کنکورم ۵۰ بود الان بیکارم واز بیکاری رنج میبرم

اما الان خوبم شادم خداراوشاکرم

میشد خیلی بدترباشه خیلی بدتر 

رفقا همه گرفتارن همه درد دارن ولی باید یادبگیرن با مشکلاتشون کناربیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبخت باشین عزیزم خیلی خوبه که به این سطح از درک برسی عزیزدلم😍

سخت بودها اصلا اسون نبود ازدرد روزهایی رو نخوابیدم از فکر فرداها بیداری کشیدم مثل الان اما نگاه نا امیدانه دردی رو ازم دوانمیکنه

2731
خوشبخت باشید گلم  ولی کنار نیا با همه چیز  برای داشتن شغل و درآمد حتما پیگیر باش گلم ❤️& ...

کنار اومدن به معنای فراموش کردنش نیست الانم بیدارم چون به فکر کارم چه میان بری بزنم برای کار 

ولی هدفم این بود بگم همه درد دارن باید بادرد بسازی

عزیزم همینکه حالت خوبه خداروشکر 

ولی من دستاوردی ندیدم تو این رابطه 

حیفه که خودتو فراموش کنی وقتی دستت از نظر تحصیلی بازه و سواد کافی داری که یک شخصیت مهم از خودت بسازی

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
عزیزم همینکه حالت خوبه خداروشکر  ولی من دستاوردی ندیدم تو این رابطه  حیفه که خودتو فرامو ...

دستاورد من تو زندگی نگاه خوبم به اینده است حال خوبی هست که تزریق میکنم به خانوادم من کار رو دوست دارم کار مورد علاقه ام رو بهش میرسم حتی دیر 

اما زنی که با کارش افسرده و خمیده شده وحال بچه اش رو حال زندگیش رو نداره به نظر من ارزشمند نیس

دستاورد من تو زندگی نگاه خوبم به اینده است حال خوبی هست که تزریق میکنم به خانوادم من کار رو دوست دار ...

برسی بهش که چه عالی 

و گفتم که همینکه اون حس شادابی درونت زنده هست 

ارزش داره که حساس نیستی روی سختی ها و این خودش یک امتیاز مثبته 

افسردگی یک مادر می‌دونی از کجا میاد از اونجایی که خوش بینانه به آینده نگاه می‌کرده و فکر می‌کرده همه چیز درست میشه ولی نشده چون بجای درمان اون مشکلات روشون سرپوش گذاشته و گفته بگذره درست میشه

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
هيچوقت نبايد با درد بسازي . بايد درمان رو پيدا كني . 

من نگفتم نباید درمان کرد گفتم ارامش رو نباید ازدست داد نباید بهم ریخت نباید بازی روبهم بزنیم . نباید تا به یک مشکل کوچیک میخوریم بزنیم زیر بازی

برسی بهش که چه عالی  و گفتم که همینکه اون حس شادابی درونت زنده هست  ارزش داره که حساس نی ...

دقیقا مشکل همین جاست نگاه ماباید واقع بینانه باشه نه خوش بینانه من میدونم مشکل اعتقادی من با اقام صد درصد  حتی پنجاه پنجاه هم حل نمیشه ولی واقع بینم انتظار ندارم مثل من باشه

دقیقا مشکل همین جاست نگاه ماباید واقع بینانه باشه نه خوش بینانه من میدونم مشکل اعتقادی من با اقام صد ...

پذیرش تفاوت ها خودش یک نوع بلوغ فکری هست