2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  چند وقتیه، معده درد و دل پیچه دارم حالم خوب نیست

گوارش با مغز ادم ارتباط مستقیم داره

ببینید همین چند وقت که میگید حال روانیتون چه تغییری پیدا کرده

دل مشغولیتونو پیدا کنید و رفع کنید معده تون هم خوب میشه...

البته اگه بخاطر خوراکتون نباشه

2731
منم فرش دستباف قرمز میخوام، از اون خوشگلاش

منم 

من دلمو میخواد هدیه بگیرم 

من عاشقه هدیه گرفتنم 

میدونی من مثل بقیه دخترا نیستم که دوست دارن کلامی بهشون از سمت خانواده دوست و مرد مورد علاقشون بهشون محبت بشه 

من عاشق اینم هدیه بگیرم از اینا 

یعنی ببین اصلا به طرز کینه توزانه ای عاشق طرف میشم🚶🚶🚶🚶

الانم دلم لباس جدید هدیه میخواد با آلفردو مخصوص

برای خودت چیزی نمی‌خوای 

شکر خدا مشکلی ندارم

قانعم و شاکر

وقتی مشکلات همه حل بشه برای من هم مشکلی پیش نخواهد اومد

راحتیمون در گرو راحتی دیگرانه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
۹ماه

عزیزم اگه امکاناتشو دارید، شرایط مالی و شرایط روانیشو دارید بهترین فاصله ی سنی برای بچه ها که دوست و همبازی همدیگه بشن و دراینده هم دوست و همراه هم باشن و همدیگه رو درک کنن ۱۸ تا ۳۶ ماهه

میتونی به خودت استراحت بدی و نینی که دو سالش شد اونموقع اقدام کنی 

تا اونموقع هم شرایطتون رو بهتر بررسی کن و راجع بهش فکر کن

عزیزم اگه امکاناتشو دارید، شرایط مالی و شرایط روانیشو دارید بهترین فاصله ی سنی برای بچه ها که دوست و ...

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتین 

بچه نمی‌خواستم فداتشم اما شرایطی پیش اومده 

دوست دارم اقدام کنم 

این وسط تنها چیزی که تکمیل هست وضعیت مالی هست 

مابقی موارد اوکی نیستم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
گوارش با مغز ادم ارتباط مستقیم داره ببینید همین چند وقت که میگید حال روانیتون چه تغییری پیدا کرده ...

استرس کاری که دارم 

اما این مدت، خیلی درد دارم 

دیگه تحملش برام سخت شده 

2706