2752
2734
عنوان

کمککککک تب بچم روی ۳۹ توروخدا کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر بعد شیافت میاد پایین آخه هنوز تبش بالاست

خانم پاشویه میکنی با آب ولرم؟ تا شیاف اثر کنه تبشو با پاشویه بیار پایین دستمالچی روسرشم نذار. آبجوشیده ی ولرم و خیلی کم نمک و قند خیلی کوچولو درست کن مثل سرم میمونه توشیشه بده بخوره اگه نخورد آروم آروم با قطره چکونی قاشق کوچیکی بده بخوره

عزیزم اینجا چقدر نظرات متفاوتی میدن بعضیاشون اصلا گمونم تجربه بچه داری ندارن و نظر دادن 

رو هر نظری هم پیش نرو 

اینو از من داشته باش برای تب 

داروها به اولویت قوی بودن 

اول استامینوفن ،شربت یا قطره 

دوم شیاف استامینوفن ۱۲۵ 

سوم شربت بروفن ( حتما باید با معده پر داده بشه ، قبلش شیر هم بخوره معده را پر می‌کنه ) 

چهارم شیاف دیکلوفناک 

اگه تب بالاست باید ۴ ساعت یکبار دارو داد 

اگه پایین تر بود ۶ ساعت یکبار 

و بدون در کل تب نشونه عفونت هست و باید دارو آنتی بیوتیک داده بشه ، پس تا بچه تب کرد به دکتر برسون که دارو را زودتر شروع کنه تا زودترم خوب بشه 

پاشویه با عرق کاسنی هم مثل آب رو آتیشه 

منتها کلا پاشویه را باید با درجه حرارت ولرم انجام بدی 

با آب خنک اشتباه محضه بچه لرز میگیره و بدتر مریض میشه 

نواحی کشاله ران ها و روی شکم و دست و پا را پاشویه کن 

یکمم دستت را آغشته به عرق کاسنی کن بمال تو صورتش و دور گردنش 

بعدم آرامش خودت را موقع تب بچه کنترل کن و مثل یه مادر قوی عمل کن 

پاهاشو بزار تو تشت اب سرد لباساشو در بیار دوتا یخ بردار بزار تو زیر بغلش یکیش تو ناف یکیشم رو گردن&n ...

یا خدا این چی بود من خوندم 

نکن اینکارا خواهشاً 

پاشویه فقط با آب ولرم 

با یخ بچه لرز میگیره و بدتر مریض میشه 

آنتی بیوتیک دادی؟

پاشویه کن

لباس کم بپوشون

مایعات زیاد بده بهش

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2706