2733
2734

خانوما یه نفر باید بهم پول بده ۷۰۰تومن ۲۰۰هزارتومن داد گفت ندارم ببخشید شوهرش فوت شده گفت ببخش شما بودید میبیخشیدید یا میگرفتین؟خودتون پول واحتیاج دارین؟

اگه واقعا وضعیت خوبی نداره ببخش

میدونستی اگه اینکارو کنی هر روز به همبن مقدار یعنی ۵۰۰ هزار تومن برات صدقه مینویسن؟

انگار روزی ۵۰۰ تومن داری صدقه میدی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه واقعا وضعیت خوبی نداره ببخش میدونستی اگه اینکارو کنی هر روز به همبن مقدار یعنی ۵۰۰ هزار تومن بر ...

وصعش خوبه ولی میگه دستم خالیه خدتشاهده اگر لازم نداشتم برام مهم نبود من خودم بشدت لازم دارم پول

2731

اگه واقعا نداره و احتیاج شدید نیستی یا زمان بده جور کنه یا ببخش اگه داره واحتیاج شدیدی بازم زمان بده بلاخره شوهرش فوت شده باید خودش برا زندگیش تلاش کنه نمیشه که از همه قرض کنه پس نده که 

بگید خرد خرد بده.هر ماه صد بده.راضی نیستم.

حق رو میگیرن اگه خواستی کمک کنی تو یه مناسبتی هدیه بده.

نه که مجبوری خودش تعیین کنه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
اگه واقعا نداره و احتیاج شدید نیستی یا زمان بده جور کنه یا ببخش اگه داره واحتیاج شدیدی بازم زمان بده ...

اره خودمم میدونم ولی خودمم احتیاج دارم باید دارو بخرم خودم چیکار کنم بخدا اگر لازم نداشتم نمیگرفتم برام مهم نبود

وصعش خوبه ولی میگه دستم خالیه خدتشاهده اگر لازم نداشتم برام مهم نبود من خودم بشدت لازم دارم پول

پس بگیر     ازش

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706